Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki látta a Motel2-t, meg...

Aki látta a Motel2-t, meg tudná mondani milyen fajta kutyák voltak azok a hihetetlen agresszív harcikutyák?!

Figyelt kérdés

Kb. a fegyveres őr sem bírta visszafogni, lényegtelen volt hogy kinek, de ugrott rá mindenkire.. és nem csak egy kutya, az összes.


Viszont a fegyőrrel hihetetlenül engedelmes volt..

életben nem láttam még ilyen agresszor kutyát..


KÖSZ.


2012. jún. 19. 22:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
rohadt jó volt nézni is, amilyen agresszorok voltak :D
2012. jún. 19. 23:37
 12/20 anonim ***** válasza:

Vérebnek a vérebeket lehet betanítani, bár azok ösztönösen hozzák ezt a tulajdonságot. De az agresszió távol áll tőlük.

Szóval szerinted valódiak voltak abban a filmben a kutyák? Biztos, de azok az Alienek is, amiket én láttam a múltkor egy másik filmben! És ők tuti egy mozdulattal kinyírnák az agresszív kutyáidat!

2012. jún. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Aki kicsit is ért hozzá bármilyen kutyának betanítja a támadás imitálását, még akkor is, ha egyébként nem jó ÖV kutyáról beszélünk. Példa erre az én palotapincsim. Csak annyit mondok neki, hogy Fogd meg, vagy Bántott és akár kinek gondolkodás nélkül nekiugrik legyen az kutya vagy ember. Harapni nem igazán szokott, mert kicsi a szája, de olyan idegbeteg fejet vág, meg ugat mint a bolond, hogy nem egy ember megijedt már tőle :) Egyébként meg hozzá szólnának egy kedves szót és hanyatt dobná magát vagy ugrálna rájuk csóválva.

Ezt egy ÖV-re képezhető kutyánál még jobban meg lehet csinálni és persze még félelmetesebb ha egy roti vagy németjuhász rohan a filmben mint egy pincsi :) Nem hiszem, hogy agresszív kutyák voltak. Csupán filmesek.

2012. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Te komolyan azt gondolod, hogy egy filmforgatásra, emberek közé odaengednénk egy komolyan támadó, kezelhetetlen kutyát?


A véreb nem harci, hanem vadász kutya.

2012. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem belga juhász volt, hanem "farkas mintázatú" (nem tudom a nevét) németjuci és az életben engedelmes kutyik.


És igen, láttam a filmet vagy 5ször, mert nagyon bírom a kaszás-vérfürdős jelenetet, meg mikor a béna "véletelneül" belevág a csaj fejébe a felxxel és hogy kiakad XD

2012. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kaptam a kérdezőtől egy levelet, ami elég kiábrándító a végén:


"hali. mennyire biztos hogy német juhász volt, nem pedig belga juhász ?:DD


egyébként nem az a munka vérvonalú német juhász? az néz ki kb így, de a belga juhász is így néz ki..:D


nem néznél nekem pontosan utána ?:)



+1: lehet így nevelni egy kutyát, hogy ilyen legyen ?


köszönöm"


Egyébként ilyesmi kutyák voltak, csak rövidebb szőrrel:

[link]


És ahogy a levélben írtam, profi kiképzéshez profi tréner kell és neked nem kell egy ilyen kutya.

2012. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szünet van, az unatkozó hülyegyerek itt éli ki magát a suli helyet...
2012. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amilyen hülye tyúkeszù a kèrdező tényleg megpróbál egy idegbeteg kutyát kinevelni, de reméem leharapja a tökét. Hacsak nem annak hiányàt akarja kompenzálni...
2012. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Uristen
2016. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!