Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba milyen kistestű kutya?

Lakásba milyen kistestű kutya?

Figyelt kérdés

Anyukánk megengedte hogy legyen egy kutyánk, nekem már van egy apukámnál egy gyönyörű boxer szuka. Kutyasuliba is jártunk. Most anyu is megengedte, de kikötött pár feltételt

- kistestű legyen

- lakásban tartható legyen(panelben lakunk)

- ne legyen ugatós

A húgom francia bulldogot szeretne engem viszont idegesít a "röfögésük".(elnézést,de ez van)

A húgom 10 éves én 12.

( a szüleim elváltak és én anyummal és a nevelő apámmal élek, de akkor megyek az apuhoz amikor csak akarok. A húgommal csak féltestvérek vagyunk.)

Légyszi írjatok pár fajtát( fajtatisztát szeretnénk mert kiállításra is mennénk vele)

Előre is köszi:)



2012. jún. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Törpe pinscher - ők kicsikék, de igazi karakteres kutyák és nem mellesleg gyönyörűek, hatalmas mozgásigénnyel.

Tacskó, bár ők szerintem nem érzik jól magukat panelban, mert ízig-vérig vadászok - ez saját tapasztalatom, lehet hogy csak az én kutyim épp egy pörgős példány mert amúgy sokan tartanak tacsit is.

2012. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1, köszi

amúgy sokat lenne sétáltatva, a boxerrel is mindennap sétálunk(vagyis inkább bicajozunk)

2012. jún. 22. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
bichon,bolognese,uszkár!->erről személyes tapasztalat hogy nagyon intelligens kutyák,könnyen tanítható,és 4 méretben is van,pekingi palotakutya is jó.
2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaj shih-tzu-t kihagytam pedig az is van nálunk:)

Azzal kiállításra főleg jó menni. De uszkárral is.

Na mindegy én ezeket ajánlom:)

2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Hát a panelos kutyusokat kell is.:) Még azt elfelejtettem, hogy a tacskó gerince nem bírja a lépcsőzést, ez még fontos lehet a döntésnél - ugye akkor vagy liftezni kell vele vagy mindig kézben vinni. Belőlük van egyébként 3 méret, a standard mellett a törpe és a kaninchen.
2012. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a máltai selyemszőrű nagyon aranyos es nem is ugatós,bvaratnomnek is máltaija van :)
2012. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!