Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak Jana Baby...

Adhatok a kutyámnak Jana Baby szénsavmentes vizet?

Figyelt kérdés
Jobb lenne ez neki mint a sima csapvíz?
2012. jún. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze,hogy adhatsz neki! Én is szoktam a kutyámnak adni palackozott vizet.

Hogy-e nekik azt nem tudom...

2012. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok helyen nagyon magas a csapvíz klórtartalma, és sok kutya gyomrát ez kikezdi. Persze látható jelei ennek nincsenek. Sokszor van az, hogy a kutyának megy a hasa vagy éppen szorulása van. És mindenre gondolunk, csak a legegyszerűbb dologra, a vízre nem. Sok kutya gyomra, pláne az öreg kutyáké, nem bírja a túl klóros vizet. Biztos, hogy jobb a kutyának, mint a sima csapvíz, de hát ki teheti meg manapság, hogy palackozott vízzel itassa a kutyáját? :(
2012. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a Jana az elég drága mert 200 ft körül van, de a legjobbat szeretném neki.Én is a Janát iszom, mert annak nincs utóíze. ÉS valóban van nálunk is sokszor h kemény a széklete, adok neki tejet is, de nem mindig segít. Pedig szuper prémiummal etetek...meg szokott kapni néha konzervet is.lehet h a víz miatt tényleg....
2012. jún. 23. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

A víz miatt nem lesz kemény a széklete.


A jana babavizre meg csak annyit mondott az ÁNTSZ-es ismerősöm miután bevizsgálta: felnőtt embernek se adná, nemhogy kisbabáknak.


A csaővíztől semmi baja nem lesz. Ha nagyon egészségeset akarsz, akkor fúrt kútvíz vagy esővíz.

2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!