Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a Fressnapf-ba...

Mennyibe kerül a Fressnapf-ba a Happy Dog? Megéri megvenni? Mi a véleményetek a Happy Dog-ról?

Figyelt kérdés

Mennyire jó táp?Meddig tartana egy Pit bull egy mopsz és egy törpeuszkárnak?

15kg-os ra gondolok.


2012. jún. 24. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én etettem Happy Doggal jó pár hónapon át. A Baby tápjával nem volt semmi gond, de aztán a Junior tápnál volt egy érzékelhető minőségromlás és ezt nem csak én tapasztalatam.

Happy Dog árában vannak jóval jobb minőségű tápok is!

Én most Brit Care szuperprémium táppal etetek (bárányos-rizses, gabonamentes), 2x12kg 17900Ft netről rendelve (dogshop). Fressnapfban a 15 kg-os Happy Dog 15eFt körül van.

Tele van kukoricával, amire a kutyáknak semmi szüksége. Én azt mondom próbáld ki a Brit Care-t, mérföldekkel jobb. Gyönyörű a kutyám szőre tőle, kevés, jó állagú a kakija, szépen, egyenletesen fejlődik és ráadásul az előírt mennyiségnél is kevesebb kell neki belőle.

2012. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

És a DogChow?

2012. jún. 24. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és ez a minőségromlás nem csak a junior tápnál volt érzékelhető, ismerősöm is Happy Doggal etetett, felnőtt táppal, ugyanezt tapasztalták.
2012. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dog Chow olcsóbb, nem tudom pontosan mennyibe kerül, de a Happy Dog prémium kategórián belül alsó kategória, míg a Dog Chow egy sima közép kategóriás táp. Emellé kiegészítőket is szoktak javasolni.

Ha mindenképp Fressnapfból szeretnél vásárolni, akkor inkább már Pro Plan, de ennek az árát nem ismerem sajnos.

Amúgy a Brit Care-nél vannak kisebb kiszerelések is, nem muszáj ennyit rendelni, csak nekünk bevált a táp, így a lehető legnagyobb kiszerelésben veszem, így jön ki legolcsóbbra kg-ja :)

2012. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nekünk ez van legközelebb...Most Fiestával etetek..ennél szinte minden jobb...
2012. jún. 24. 11:00
 6/10 A kérdező kommentje:
És mit jelent, ha egy táp sensitive?
2012. jún. 24. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Èrzékeny gyomrúak is ehetik.

Rendelj netről, házhiz viszik és sokkal olcsóbb!

2012. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Àh, köszi!:)

Rendben kipróbálom a rendelést!:)

2012. jún. 24. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Dogshop.hu-n nagyon jók az àrak, gyorsak is :)

2012. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fessnapf iszonyú drága a happy dog olyan 15-16 ezer körül van. Szerintem rendelj webshopból olcsóbb is és még házhoz is hozzák. Ajánlom a zoofast-et meg a sogshop-ot. A happy dogről pedig nincs valami jó véleményem, mert tele van kukoricával meg gabonával inkább etess brittel vagy taste of the wild-al(bár ez nem 15 kg hanem csak 12,5, de ebből jóval kevesebb kell), acanávál(18kg). Ezek a tápok 12 és 18 ezer körül vannak, de nagyon jók és sokáig kitartanak, mert keveset kell belőlük adni.
2012. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!