Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett a kutyám orrával? Nem...

Mi lett a kutyám orrával? Nem ilyen volt. Kép.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 24. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, mintha csúnyán ki lenne száradva. Mióta ilyen? Lehet esetleg valami fertőzés is. A helyedben elvinném orvoshoz, vagy legalább felhívnám a dokit, és megkérdezném.
2012. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
vidd orvoshoz ne itt vergődj.
2012. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Nezd meg,hogy nedves-e az orra?

Ha nem,akkor lehet lazas vagyis beteg.

2012. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menjetek vele orvoshoz, az én kutyámnak is hasonló baja volt és bakteriális fertőzést állapított meg az orvos nála. Majdnem 1 hónapig szenvedtünk vele mire kigyógyult belőle. Kenegesd körömvirágkrémmel, hogy ne száradjon ki az orra.
2012. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt ilyen a kutyámnak.Én akkor bekentem natúr olajjal(napraforgó/olíva),ettől rendbe jött.Ami még eszembe jutott :-nem lázas?

-nincs folyamatosan tűző napnak kitéve?

-ivott elég folyadékot?

Remélem tudtam segíteni!

2012. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Figyelj te 37%-os! Vergődik a nénikéd!!! Látom törölték már az első hozzászólásod.

A "vidd azonnal orvoshoz" jellegű válaszokkal kíméljetek meg! Felnőtt nő és aggódó nő vagyok, mindig viszem, ha baj van, de most hétvége van!!!


Nincs napnak kitéve, egészséges, sok folyadékot iszik, az orra nem száraz, Acanát eszik, nincs stressznek kitéve, boldog kutyaélete van.

2012. jún. 24. 16:55
 7/11 A kérdező kommentje:
2 napja ilyen.
2012. jún. 24. 16:55
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 77%-os! Hogyan állapították meg a bakteriális fertőzést? Vérvétel, bőrkaparék, stb.

Nagyon jó orvosunk van, de az orvosok is néha csak találgatnak. Engem úgy félre kezeltek, hogy 1 évbe telt mire meggyógyultam.

2012. jún. 24. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem megégette a nap és ennyi, kend be neki ha nem javul akkor nézetném csak meg orvossal...
2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem volt kaparék, annyit mondott a doki a tünetek alapján hogy bakteriális fertőzés vagy felszívott valamit a kutyám, mert nálunk váladékozott is az orra( ugyan így volt kiszáradva, később váladékozott is). Mivel nem tüsszögött, így kizártuk azt hogy felszívott valamit, felírt egy tablettát ami rendbe hozta +kenegettem körömvirágkrémmel hogy ne legyen száraz az orra.
2012. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!