Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutyafajtád és...

Mi a kedvenc kutyafajtád és miért? Mit szeretsz bennük?

Figyelt kérdés
Kb. 3 év múlva szeretnénk a férjemmel egy kutyust, de nem rendelkezünk elegendő tapasztalatokkal. Természetesen utána is fogok olvasni, mégis, itt is kíváncsi vagyok a véleményekre, legfőképpen kutyásokéra! :) Előre i sköszi szépen!

2012. jún. 25. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Angol Cocker Spániel: hűséges víz szerető barátságos, de ha kell akkor ugat megvéd figyelmes nyugodt családszerető immár 8 éve a család tagja és még egyszer se volt agresszív. A gyerekekkel jól kijön. Nemrég kaptunk egy kiskutyát és véletlenül ki lett engedve amikor a spáni evett a kiskutya belemászott a tányérba de eszébe se jutott hogy bántsa még morogni se morgott :):) És milyen házba lenni a kiskutya panel vagy kertes ház? :) 3 év alatt jól át tudtátok gondolni :))
2012. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Családiházba! :)
2012. jún. 25. 10:51
 3/17 anonim válasza:

Szüleimnek bishon havanese kutyájuk van. Ahogy a jellemzése is írja nagyon szelíd barátságos teremtés, inkább őt kell a gyerekektől félteni mint fordítva! Nagyon okos fajta, nem túl sok időráfordítással hamar betanítható volt nagyon sok dologra! Mivel cirkuszi kutya is van az ősei között, trükkökre is is vevő :)... Nagyon kis hízelgő (kissé féltékeny típus) izgága, képes kifulladásig játszani. Azt hiszem a lábuk elég érzékeny, róla csak ennyit tudok mondani! Hozzá hasonlít csak szürkében, és már nagyobb [link]


Én pedig egy bull terriert szeretnék majd, nekem pl. kifejezetten tetszik, vannak akik nagyon csúnyának találják, nagyon okos, játékos, szelíd, szeretnivaló és nagyon mozgásigényes (bár szerintem tényleg nagyon megosztó, de ha megnézel róla egy videót youtubon... http://www.youtube.com/watch?v=I80lWroTm9w&feature=results_m..

2012. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Jajj, itt van még egy, a pici épp a kezéből eteti, de édik: http://www.youtube.com/watch?v=vKp4bllOZJY&feature=autoplay&..


Befejeztem a bull marketingjét :)

2012. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Skót juhász. Ember-gyerek-állatszerető, nagyon okos, imádnivaló fajta. Ha többet akarsz róla tudni: mandula.blogger.hu
2012. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Labrador retriever.... Mert szép, okos, könnyen tanítható, és remek első kutyás családoknak is..... gyerekek mellé is ajánlom...
2012. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkinek köszönöm! Megnéztem a videókat is, köszönöm a linkeket! :)
2012. jún. 25. 12:21
 8/17 anonim ***** válasza:

3 év bőségesen elég fejben tapasztalatokat szerezni. A gyakorlati meg majd csak akkor jön, ha meglesz a kutya.

Inkább olyan kérdésekre találjatok választ, hogy mennyi pénzt tudsz áldozni a kutya etetésére, tudsz-e előre félretenni esetleges kezelésekre, mit akarsz a kutyával együtt csinálni, és a legalapvetőbb kérdés: Miért van szükséged kutyára? .A fajta kiválasztásban ezek mind szerepet játszanak, a körülményeken kívül. Ha nincsen konkrét célod, akkor egy menhelyi kutya is megfelelhet.

2012. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Majd elfelejtettem, hogy nem számít kinek milyen kutyafajta a kedvence, az a lényeg, hogy nektek megfeleljen amit választotok. Nagyon fontos, hogy tetsszen a kiválasztott kutya, de ne a küllem alapján hozzátok meg a döntést.
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dobermann: gyönyörű, intelligens, önfejű, tekintályt parancsoló, bújós. Alig várom, hogy lehessen egy ilyen kutyám.
2012. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!