Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ismeri a kutyatápokat,...

Aki ismeri a kutyatápokat, segítene dönteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az ezredik ilyen kérdés, de sehol nem jutottam dűlőre, mindenki mást mond. Szóval én ezeket a tápokat néztem ki a kölyök goldenemnek: [link]


[link]


[link]


Nekem ezt a hármat ajánlották, ezekből melyik a jobb?


2012. jún. 26. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, hogy acana vagy taste, mindkettő prémium táp.
2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha ebből a 3-ból kéne választani akkor a Purina Pro Plan-t mondanám de a legeslegkiválóbb a felnőttnek/kölyöknek a Pedigree.A legeslegjobb ezt garantálom 1.000 százalékosan!Szerintem azt vegyél próbáld ki hogy a kölyköd melyiket szereti jobban és azt add neki!Szerintem a Pedigree junior-t fogja jobban szeretni!És máskor is szívesen segítek!
2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedigre????

A 3 közül minőségben a taste of the wild van a csúcson, alatta kb egy szinten a másik 2.

Ha megteheted én mindenképp a TOTW tápot ajánlanám.

2012. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF: A Pedigree ár-érték arányban sz@r, összetevők arányában sz@r.... a többi nem tűr nyomdafestéket.


ON: és taste-et vennék, de érdemes megkérdezni a tenyésztőt, hogy ő mivel etet, az elején érdemes neki azt adni és fokozatosan átállni az általad választott tápra.

2012. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Frühwaldedit, ha lehet ne írogass már hülyeségeket. Jó hogy nem már azt mondod, hogy etessen teszkós táppal...
2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rotis_lány ***** válasza:
100%

Taste of the wild vagy Acana.

A Pro plan tele van gabonával, nem a legjobb.

2012. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Frühwaldedit


Remélem csak viccelsz...soha nem vennék "pedigrét" a kutyámnak, akkor inkább én főzök neki szín húsból. Akitől hozom, ő pro plan-nal eteti a kicsiket. De ezt a 3 fajtát mondta, amit ajánlani tud, viszonylag olcsón. Azt mondta, hogy ha megtehetem, akkor vegyek Orijent, azt szeretik a legjobban a nagy kutyái. Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 26. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
A taste of the wild a legjobb ezek közül én már régóta ezzel etetek és nagyon szép tőle a kutyám
2012. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
TOTW és Acana, a màsik tényleg tele van gabonàval. Àm a többinek borzasztóan magas a fehérjetartalma egy nagytestű kölyöknek. Max. 28-29%, ami még belefér fél éves koràig, utàna inkàbb már csak 25% vagy az alatti legyen.
2012. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Az orijen ugyan jó minőségű, de az én kutyámnak hullott tőle a szőre tehát inkább aTOTW-ot ajánlom mert azt egész életében azt adod mert jó juniornak, adultnak és seniornak is. Az acana is jó, de TOTW jobb kb. olyan szinten van min az orijen
2012. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!