Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom hogy sok ilyen kérdés...

Tudom hogy sok ilyen kérdés van de segíts?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kínai meztelen kutyusom már mindent megprobáltonk. Helyhez szoktató cseppet ,rászoltam mikor bepiszkított. Kint nem hajlandó a füre vagy a homokba végezni. Ha kint van az udvaron akkor is a garázsba végzi a dolgát vagy a betonra mit tegyek?? Szoktunk sétálni is de nem hajlandó elvégezni a dolgát csakha már a házban vagyunk. Segítsetek kérlek nem megy sehogysem :(

2012. jún. 26. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokta meg, hogy a betonra piszkítson. Ez volt az én kutyámmal is. A megoldás egyszerű: vidd egy füves.földes területre, és ne tudjon onnan betonra menni. Legyél vele sokat ott, majd csak odapisil. Akkor nagyon dicsérd meg! Az én kutyámmal ezt egyszer csináltam meg, aztán rájött, hogy jobb fűbe pisilni és azóta csak oda végzi a dolgát.
2012. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2012. jún. 26. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!