Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék ötleteket kérni,...

Szeretnék ötleteket kérni, hogy milyen kutyát vegyek? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
szeretnék egy közepes termetű kinti kutyát ami barátságos és nem annyira igényes..mármint nem az hogy nem foglalkozok vele de valami olyasmire gondolok hogy etetés fésülés sétáltatás és fürdetés meg szeretgetés mellé semmi mást nem igényel..

2012. jún. 30. 13:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Nekünk volt már spániel, szerintem az megfelel. Vagy beagle, most meg palotapincsi van, én ezeket ismerem, tudom ajánlani :) Nem kell őket kozmetikába hordani meg ilyesmi,...(:
2012. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyen kutya nincs!Mindegyiket kell tanítani nem annyi hogy eszik,iszik,sza.rik,sétál,fürdik.

De ami szerintem ilyen saját tapasztalatból az a foxi csak legyen magas a kerítés mert kiugrik és egy kicsit meg kell nevelni! :)

2012. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magyar vizsla.
2012. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy menhelyi keveréket javasolnék. Fantasztikus, okos kutyák vannak a menhelyeken, az ott dolgozók ismerik őket, el tudják mondani, hogy milyen természetű. Az egyik kutyám nekem is befogadott (bár ő utcáról), és 5 kutya esze van benne:)

2012. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) jó persze én sem az gondoltam hogy csak van a kutya a tanítás megy.. legalábbis ül fekszik meg ilyen parancsok mennek nekem:D
2012. jún. 30. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Menhelyi

itt van pár:

[link]

[link]

[link]

Minden kutyával KELL foglalkozni!! Szellemileg fárasztani+séta+szeretet+még sok minden

2012. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, attól még, hogy ezt a 3 fajtát ismered, ne ajánlgasd mindenkinek. Írta a kérdező, hogy ne igényes fajtát, vagyis ne olyat, amivel sokat kell foglalkozni. A beagle épp az a fajta, amivel eszméletlen sokat kell, mert nagyon pörög, így rendesen le kell fárasztani napi szinten agyilag és fizikailag is.

A foxiról is ugyanezeket gondolom, ők is túl pörgősek és makacsak.

Kérdező, egy menhelyi kutyához mit szólsz?

2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kicsi kutyát szeretnék akit magamhoz szoktathatok még fiatalkorában :S
2012. júl. 1. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg fiatal, 2-3 hónapos kutyus van a menhelyeken, nézd csak: [link]


Másrészt higgy nekem, 2 egyéves korukban befogadott kutyám van, úgy kötődünk egymáshoz, mintha mindig is velem lettek volna:)

2012. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm bele is szerettem az egyikbe *-*
2012. júl. 1. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!