Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből lehet olcsón hosszú...

Miből lehet olcsón hosszú (10m) pórázt csinálni? És jutalomfalat tartót?

Figyelt kérdés

Nagytestű kutyának.

És jutalomfalat tartót miből tudok csinálni?


2012. júl. 2. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát.. szerintem csináltatsz egyet egy bőrdíszmüvessel! vagy veszel kötelet [link] és annyi! jutifali tartót meg veszel egy darab anyagot és egy varrónővel 200ft ért megvarratod!
2012. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!

De én olyasmore gondoltam hogy itthon egyedül összerakom.

2012. júl. 2. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Jutalomfalat tartónak tökéletesen megfelel egy kiselejtezett övre akasztható mobiltartó. Régen minden cég osztogatta repiajándékként. Ha az nem, vannak egyéb övre szerelhető táskák, illetve van ami karabíneres.


A pórázra sajnos nincs ötletem, de, hogy tanulj az én hibámból. Én anno egy kb. 10 méteres kb. fél centi átmérőjű kötéllel próbálkoztam. Elkövettem az a hibát, hogy rácsavartam a kezemre, úgy, mint egy normál pórázt. A párom a nyílt, füves területen eldobta a kutyának a labdát, én, mivel rá volt tekerve nem tudtam elengedni, úgyhogy csontig bevágta az ujjamat.

2012. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 méteres póráz?
2012. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom behívás gyakorlásához szeretné.
2012. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

az már velem is előfordult (nem a mi.kutyánkal) 3hétig csíkos volt utánna a tenyerem.

igen behívás tanítására szeretnék.

2012. júl. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!