Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem szabad Westie-t...

Tényleg nem szabad Westie-t kinn tartani? (télen-nyáron)

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Régen persze nem szobakutyának volt tenyésztve, de mára annak minősül, így nem olyan erős az immunrendszere, h alkalmas legyen kinn tartásra. Ki be járás ok, de csak kinn nem.

Mellesleg annyira ember központú, h szenvedés lenne neki kizárva a kertbe, miközben hallja a házból a család hangjait. :(

2009. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát...pedig nekünk sajnos úgy lesz. 12 vagyok anyu nem engedi, gogy bent legyen 1 év múlva kapunk a hugommal4 egy közöset. Ha a macskáink túlélik a telet akkor ő is kibirja. Remélhetőleg. Azért köszi.
2009. júl. 10. 18:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
egy bélelt kutyaházat azért csinálhatnátok vagy vehetnétek neki. Meg majd nyáron fürdethetitek őt ezerrel mert jó kis piszkos lesz fehér bundája..persze ez nem baj.
2009. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A házi macska nincs nemesítve.

És miért kell westiet venni, ha már kert miért nem lehet egy nagyobb ellen álóbb kutyát venni?

2009. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Vagy egy olyat, ami nem ennyire emberközpontú.

Így felelőtlenség kutyát venni, ne haragudj a legtöbb kutya ilyen úton kerül menhelyre. Ha nem kapnak elég figyelmet és szeretetet alul szocializáltak lesznek, félénkek vagy harapósak. :/

2009. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Épp ez az...

Miért neked westie, ha nem tudsz róla normálisan gondoskodni???

Szerintem nem lesz egy pár kilós kiskutyának kellemes kint élni, főleg télen.

Amúgy meg ő szobakutya, öleb, luxuskutya....Mi kell még, hogy megértsd, neki bent a helye??... Olyan kutya kellene neked, amelyik jól bírja a hideget és nem ölebként van számon tartva!


Remélem azért találtok jó megoldást!!!

:)

2009. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem velem kell megértetni én tudom! A szüleim nem tudják! A nagyobb kutyának sokmozgásra van szüksége és kicsi kertünk van. Én mag naponta csak 2-szer tudom elvinni sétálni.
2009. júl. 10. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

akkor viszont figyelni kell rá,hogy ne legyen vemhes,ha lányt vesztek..


egyébként hogy lesz pénzetek az esetlges allergia kikezelésére?


amúgy ha nem megfelelő a körülmény egy kutya tartására,akkor nem kell kutyát tartnai,ezzel csak enki teszel rorsszat,vagy lehet más fajtát választani..

2009. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ivartalanítattni fogjuk ha fiú ha lány. Milyen allergia??? Azért várunk egy évet, hogy mmegfelelő legyen, mert most építkezünk. Egyébként a kutyának szerintem is kint a elye. Nem én döntök a fajtáról hanem a 4 éves hugom!
2009. júl. 10. 20:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen az egyik válaszoló nagyon helyesen írta neked az allergiát.

A nem megfelelően etetett,gondozott(főkként a szőrére vonatkozóan),ápolt westiek nagyon hajlamosak az allergiára.

És én is egyetértek az előttem írokkal.hogy westie nem kinti kutya.

Azt,hogy a kuyta milétéről egy 4éves gyerek döntt egyszerűen felelőtlenségnek tartom.Okés hogy kicsi és hogy kutyustszeretne de akkor is.

Nekem is westiem van,visszatérve a kinttléthez: de én semmiféleképeen nem tartanám kinnt,semmi pénzért.

Hiszen ha lemegyünk és kicsit sáros lesz a mancsa egyenesen a fürdőbe megy hogy mossuk meg neki.

A westie egyértelműen nem kinti kutya.

Szerintem ezt alaposan beszéld meg a szüleiddel.

2009. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!