Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Darling tápról mi a vélemény...

A Darling tápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon drága a Royal canin és úgy döntöttem keverni fogom Darlingal. erről mi a véleményetek? (2 éves Német dognak)
2012. júl. 9. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez nagyszerű száraz kajának.
2012. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

persze ugyanilyen rosszak a pedigree a chappy, a friskies és az üzletek saját márkás termékei is. Talán aldiba van egy romeo táp ami még megfelel ha valakinek nincs sok pénze.

De jobban jársz ha netről rendelsz,vagy bemész egy szaküzletbe és segítséget kérsz! Mindig nézd az összetevőket,hány % hús van benne és valódi hús nem csak maradványok..

2012. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
A royal canin szar ??? ugyanmár ! eza a legnagyobb hülyeség amit hallottam.
2012. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nagy szakértő lehetsz ha a darlingra is azt mondod hogy jó xd


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1924589-havan..


kérdező olvasd el a 4. hozzászólót,nagyon hasznos!

2012. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
még szerencse h ugyan az vagy XDXDXD
2012. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
A royal canin
2012. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

A darling ipari hulladék és a royal canin meg az árához képest rossz, ahelyett hogy kevernéd inkább válts tápot.

Brit premium, josera, susa, bosch, ecopet, cibau... ezek mind olcsóbbak a royalnál, a darlingnál 1000x jobbak és van köztük ami minőségben is veri a RC-t nem csak árban. (pl top farmina 20kg kb 10e Ft az acanashop.hu-ról rendelve)

2012. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A két táp közöl egyik sem jó. Keress egy jobb minősségű tápot.
2012. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz pl a brittel. Én etettem régen darlinggal, amikor még bedőltem a reklámoknak, aztán megnéztem az összetevőit. Adtam belőle 600grammot 25 kilóra és azt kell mondjam, hogy soványak voltak tőle, volt aki meg is jegyezte, hogy etethetném őket. Most a britből etetek 25 kilóra 180grammot és jól néznek ki tőle. Ja és a darlingtól többet kakiltak, mint amennyit megettek. A rc-nál pedig nem reális az ár minőség arány.
2012. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
milyen kutyád van?
2012. júl. 9. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!