Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sumetrolim tablettából mennyit...

Sumetrolim tablettából mennyit egy 3 kg-os kölyöknek?

Figyelt kérdés
Gennyes a kukija, a doki ezt ajánlotta, de nincs patika, viszont ismerőseimtől megpróbálok kérni, talán van valakinek. Viszont ma, vasárnap nem szeretném zavarni a dokink, nem tudtok erről valamit?
2012. júl. 15. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
de zavard nyugodtan a dokit...amúgy a receptre rá kellene legyen írva, milyen adagod javasol, ugyanis a cucc vényköteles
2012. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem érted? Vagy nem tudsz olvasni?

Nem írta fel, kérek valakitől gyógyszert!!! Ezért az adagolást sem tudom...

2012. júl. 15. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

akkor ne adjál a kutyádnak, ha nem írta fel!!!!!!!!!!

van állatorvosi vény, ha kell a kutyának ilyen cucc, akkor írja fel és írja rá a vényre az adagolást!!!!...

2012. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne válaszolgass, ha nem tudod a választ!!! Kérlek szépen!

Telefonon már megbeszéltük, csak az adagot nem!

2012. júl. 15. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor hívd fel és kérdezd meg tőle! Hogy gondolod, hogy egy ilyen oldalon akarod megtudni az adagolását?
2012. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ha nekem megmondja most a doki, holnap akár én is meg tudom mondani másnak. Ennyi, nem azt kérdezem, hogy ki mer mondani egy tippet, mit adjak be neki, csupán az jutott eszembe, hogy lehet akad valaki, aki olvassa a kérdésem és nem rég hasonlóban volt része. Képzeld!
2012. júl. 15. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél betadint szívd fel fecskendőbe és nyomd bele a kukijába, kicsit tartsd benne neki és utána majd kifolyik magától. Napi 2-3 x csináld meg 3-4 napig utána kutya baja nem lesz :-)

Nem kell neki a tabletta egyenlőre, csak ha a betadin nem használ amit kötve hinnék!

2012. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 hete csináljuk a Betadine-s fecskendezést, de nem használ, már fáj is neki, ha hozzá nyúlok, nem kedvtelésből szeretném gyógyszerrel tömni én sem... De köszi a tippet!
2012. júl. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!