Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a nagymamámmal?...

Mit csináljak a nagymamámmal? Folyamatosan eteti!

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van abból hogy állandóan eteti! Év közben amikor suliban vagyok délutánig és addig Süti(kutya) vele van. és akkor is eteti. de most hogy jó úton halad a lefogyás felé,most újra elkezdte etetni! Ma reggel fél 9ig aludtam és arra ébredtem hogy a kutya ropogtat. amikor Ő csak este kap enni! kérdeztem hogy ki volt az aki eteti és a Mamám volt. Elkezdtem vele vitatkozni hogy nem kéne etetni és Ő azzal jött hogy "a kutya olyan éhes" énmeg mondom hogy a kutya marhára nem éhes csak odamegy kunyerálni. Apa és Anya is mindig veszekszenek vele hogy ne etesse! de nem lehet mit csinálni! Segítsetek légyszi!!! mit mondjak még neki???


egy kétségbe esett 14 éves lány.....



2012. júl. 16. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg neki, hogy a kutyának van egy rendszere, és próbáld meg vele megértetni, hogy beteg lesz tönkremegy az izülete, szíve stb. nem jót csinál vele hanem árt neki ....
2012. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már ezt is mondtam neki! de köszi a válaszod!
2012. júl. 16. 11:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy voltál vele orvosnál, és a doki utasított, hogy diétáztasd, különben tönkremegy a szíve.
2012. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már ezt is mondtam! A tesóm menyasszonya állatorvos,és Ő is több vitát folytatott vele e-miatt!
2012. júl. 16. 11:54
 5/15 Hazardteam ***** válasza:
67%
Vidd el a nagyit állatorvoshoz, az ilyen idős emberek csak a "tekintélyesebbeknek" hisznek, a gyerekeiknek, unokáiknak nem. A doki majd elmagyarázza neki, de még az sem 100% hogy rá hallgat, ha ennyire önfejű és más kutyáját kicsinálja.
2012. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hazardteam ***** válasza:
49%
Szegénay kutya.. nagyanyádnak vissza kellene ülnie általános iskola 6. osztályba biológia órára..
2012. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hazardteam ***** válasza:
50%
Tényleg. Mi lenne ha kutyaólba zárnátok?
2012. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hazardteam ***** válasza:
50%
Mármint a nagyit. Akkor nem férne hozzá a kutyához és nem nyírná ki.
2012. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A nagyszülőknek már saját elképzelésük van a világról amit senki nem változtathat meg! Az én nagyimat folyamatosan győzködtük hogy ne engedjen be idegeneket a házába és mégis megtette!!!

És klasszikusan ismert tény hogy az öreg néniknél lévő kutyák elhíznak mert imádják nasiztatni őket!

A helyedben másik oldalról fognám meg a kérdést és ránevelném a kutyám hogy ne fogadjon el mástól ételt csak tőled és a szülőktől! Nézegesd mondjuk Cesar Millan videóit. Youtube-on is fenn vannak!

Bár kell vele gyakorolni de utána nem lesz ilyen gondod!

2012. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat! Kutyaólba zárás XD ezen jót nevetem:D állatorvos is beszélt már vele! aki ugye rokonunk!
2012. júl. 16. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!