Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igazi kutya? Link

Ez igazi kutya? Link

Figyelt kérdés

[link]


az első képen található kutya tényleg lehet ilyen izmos?

véleményetek a cane corsorol?


esetleg ajánlanátok egy nagyon erős izmos kutyát ?


(egy rotim és egy komondorom volt szóval értek a kutyákhoz és nem vagyok kezdő! nyugodtan mondhattok "nehezebb esetü" kutyákat!)


2012. júl. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
sok idióta van, aki már a kutyáját is képes szteroidokkal telenyomni, hogy így nézzen ki...
2012. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A különös mutáció feltérképezése viszonylag gyorsan ment, ugyanis a MSTN működésképtelenségéből adódó "túlizmosodás" nem ismeretlen a genetikusok számára: számos más fajban leírták, így kézenfekvő volt ezzel kezdeni a vizsgálódást.
2012. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Boxert vagy Labradort, ill. Golden Retrivert ajánlom.
2012. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömék labradorja allergiás a macskájukra, mivel a macsektól sem akarnak megválni ezért szteroidokat kap a kutya, aminek következtében úgy néz ki mint egy vágóhíd érett hízott disznó. Nem ilyen izmos. Annyira nem értek hozzá, de szerintem ezt nem lehet gyógyszerezéssel elérni, biztos rengeteget edzettek vele. Meg ugye a kép beállítása is előnyös, lehet kihúzott háttal nem tűnne ennyire izomtömegnek.
2012. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nadyeszti ***** válasza:

Ezek nem szteroidozott kutyák, hanem ilyen tanknak vannak tenyésztve.Harci kutyának néz ki, szóval nem hinném, hogy egyszerű nevelni.Ha nagy helyed van, én ajánlanék egy magyar vizslát, feltéve, hogy neked van hozzá elég energiád :D

De a legjobb választás az lenne, ha szépen elsétálnál egy menhelyre, és ott keresnél egy neked megfelelő kutyát, az még hálásabb is, mint egy tenyésztett, ráadásul adót sem kell fizetned utána.

2012. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!