Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! 1. Kérdés: Sopronban van...

SOS! 1. Kérdés: Sopronban van jó állatorvos? Magyar vizsla kiskutyámat szeretném valakihez áttiratni Sopronba való költözésem után.

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget előre is!! :)

2012. júl. 17. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:

2.Kérdés: Tud valaki egy JÓ kutyaiskolát Sopronban\környékén? Köszi szépen előre is, sokat segítetek!

(Tapasztalatok érdekelnének elsősorban)

2012. júl. 17. 18:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is nemrég költöztünk ide.

Nekem is gondjaim vannak az itteni állatorvosokkal, sokak állítása szerint a soproni állatorvosok szinte teljes egésze enyhén szólva pénzéhes az osztrákok miatt. Ezt egyszer én is megtapasztaltam az egyiknél. Szombathelyi klinikát ajánlják, persze oltásokért meg ilyenekért Gálos Pétert ajánlották nekem páran.

Ez nem kutyaiskola, inkább egy közösség, nem úgy kell elképzelni hogy egyfolytában rángatják össze vissza a kutyádat, az igényeidnek megfelelően hozzá értő emberek oktatnak, felvilágosítanak a megfelelő kutyatartásról stb. Nagyon ajánlom őket, én is oda szoktam kijárni: [link]

2012. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!