Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier kiskutya?

Staffordshire terrier kiskutya?

Figyelt kérdés
Amerikai Staffordshire terrier kiskutyát keresek. Hol találhatok olcsón?

2012. júl. 18. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok bunkó lenni, meg semmi közöm nincs hozzám hogy mit csinálsz de ha így állsz hozzá már az elején, hogy olcsó akkor ne legyen kutyád! Sehol nem fogsz találni sztafit maximum fajta jellegű keveréket kivéve ha nem tenyésztőtől veszed! Az én kutyám havonta 20ezer ftba van (kaja, vitamin, bolhacsepp) és még ebbe nincs benne az oltás játékok poráz esetleges orvosi költséget! Ne legyen kutyád:)
2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Staffordshire terriert olcsón maximum szaporítótól tudsz venni amit jól írt az előttem lévő, hogy csak fajta jellegű keverék lesz! És tényleg ne akarj kutyát főleg ne ilyet ha már egyből az árát nézed! Vegyél egy kutyát tenyésztőtől 100-130ezer ft körül és azzal nem lesznek egészségügyi problémák. Ha szaporítótól veszel akkor ennek az összegnek a többszörösét fogod orvosnál hagyni! Feltéve ha nem hagyod szenvedni a kutyát! Jól gondold át!
2012. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddig ugyanilyen Sztafim volt és nem került 100000ft ba, tudom, h annyiért is van, ezért írtam, h olcsón!
2012. júl. 18. 18:33
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem sztafid volt hanem sztafford jellegű keveréked! Tudod a felmenőit? NEM! akkor meg ne mond h sztafid volt! Nem akarok beleszólni nézegess nyugodtan a neten! Google a barátod és vegyél egy agyonszaporított idegi roncs kiskutyát! szép napot! szia
2012. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom, h milyen kutyám volt 2 szépségversenyt is megnyert, és nem volt egy roncs! Köszi
2012. júl. 18. 18:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen kutyád volt! Volt törzskönyve?

Azt tudom, hogy most olcsón akarsz kutyát venni és ennyiért nem fogsz fajtatisztát venni! És egy kutya nem olcsó mulatság de ezt már tudod hisz volt kutyád...

2012. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Képed van róla?
2012. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak megbántani, de nem hiszem el amúgy, hogy volt díjnyertes kutyád mert ahhoz hogy vihesd versenyre törzskönyv kell! Egy tenyésztőtől vett törzskönyves kutya meg nem olcsó hanem 100ezer felett van!
2012. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen díjnyertes volt, de nem veszekedni akarok, h kinek van igaza, csak egy kiskutya érdekelne. És képet nem küldök bocsi. De azért köszi mindenkinek.
2012. júl. 18. 18:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen érdekelne, írtam privit! :)
2012. júl. 18. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!