Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék segíteni egy...

Hogyan tudnék segíteni egy eddig láncon tartott kutyán?

Figyelt kérdés

Sosem foglalkoztak vele, láncon volt télen nyáron, néha elengedték (havonta 1x) de ennyi. Most már el van engedve,igaz kennelben, de kiszokták engedni az udvarra is. Most is onnan jövök, aranyos kutya, de rettentően domináns(hágó mozdulatokat próbált rajtam végezni,mikor eltoltam megmorgott, szuka kutya, 3-4éves lehet) Nem merek sok mindent kipróbálni vele, nem kiszámítható, félek,hogy megharap. Egyébként okos,pacsit is tud,ült is ismeri, pedig sosem tanították neki.. vagy megtanulta tőlem 2perc alatt? nem tudom :) egyébként hasonlít a border collie fajtára, csak a fehér színek helyett világosbarna.

El szeretném vinni kozmetikushoz is,mert teljesen filc az egész kutya pedig nagyon szép lenne,ha levágnák a bundáját.

Hogy vihetném el? Mi van ha agresszíven fog viselkedni?

Behívható,mindig jön, ha szólok neki.

Adjatok tanácsokat, köszi.


2012. júl. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyakozmetikával még várj kicsit. előbb bízzatok meg egymásban teljesen. Érdemes lenne felvenned a kapcsolatot egy állatmentő csoporttal. Ők biztos sok hasznos tanácsot tudnak adni, sajnos van tapasztalatuk bőven.
2012. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
A körülményekre tekintettel egy kiképzőt és kutyaiskolát javasolnék első körben...és le a kalappal! :)
2012. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
legközelebbi kutyasuli Miskolcon van, azt sem tudom,hogy reagálna kocsiban..:S fél órás út, autópályán..
2012. júl. 21. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kihívod a kutyakozmetikus és bead neki egy nyugtató injekciót, le fogja tudni vágni a szőrét, ha ez fontos neked.

de a bizalom kiépítése is fontos! és tényleg le a kalappal 100 emberből sztem 1 fogadna be egy ilyen kutyust! :)

2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fogadtam be,mert van 3 kutyám, csak 2 házra van innen és ellenőrzöm,foglalkozom vele,meg viszek neki kaját.
2012. júl. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!