Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a yorkiemnak?

Mi lehet a baja a yorkiemnak?

Figyelt kérdés
2 napja bágyadt, kemény a pocakja és csak erőlködik nagyon kevés a széklete. A végbélnyílása 3szorosára dagadt. A szemeit kúszva dörzsöli a szőnyegbe, talán kötőhártya gyulladása is lehet. Én ha tudom hogy ez ilyen kis kényes jószág, nem veszem meg a lányomnak.

2012. júl. 22. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem kényes jószág, szimplán beteg. ha veszel egy kutyát, és megbetegszik, illik állatorvoshoz vinni.
2012. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó,mekkora tahó vagy..ismeretlenül anyázol? Honnan tudod,milyen szülőnek? Mellesleg a yorki valóban túl van tenyésztve,mert divatkutya ez tény. Így sok a selejtes,beteges állat. A szomszédomnak volt 2,mind a kettő hamar elpusztult,mert valami baja volt. Valószínű erre értette a kérdező.
2012. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, hogy merészelsz így beszélni rólam, te vadbarom, mikor nem is ismersz..?!

Utolsó válaszoló köszönöm, hogy mellém álltál. Egyáltalán minek válaszol az ilyen, ráadásul nem is a kérdésre.

Ma vittem negyedjére orvoshoz a kutyust, nem hagyom szenvedni, csak találgattunk mi lehet vele. Leptospirosis, keresd a google-ben mit jelent te nagyokos!!.. Sajnos kölyök korban nagyon veszélyes, az éjszaka eldől hogy megmenekül-e szegényem.

2012. júl. 24. 13:30
 14/18 anonim ***** válasza:

Leptospirosis

Valóban ez a baja a kutyádnak? Vadhúst adtál neki nyersen? Vagy oltva sem volt ellene?

Nagyon nem jellemző az országban ez a betegség.

2012. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nem oltja és eteti hülyeséggel.

gyö :) kér.

2012. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még egy tahó..olvass utána,hogyan kaphatja el egy állat..nem kell ahhoz hülyeségekkel etetni..szakirodalom...ha egyáltalán tudod mi az.
2012. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Mivel? nyers vadhússal? Jézusom, olvasnak ezek az emberek?

Ez egy baktérium okozta betegség, csak minőségi kaját evett és be volt oltva..nem kérek az ilyen kommentekből köszönöm..

Azért látszik az alapvető műveltség és intelligencia hiánya, ez a szomorú.

2012. júl. 24. 20:10
 18/18 anonim ***** válasza:

Megkövetlek, tévedtem és túl gyorsan írtam.

Kevertem egy másik betegséggel.

Viszont ,ha oltva volt, nem lett volna szabad elkapnia.

Remélem, rendbe jön a kutyád hamarosan.

2012. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!