Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek Palota pincsit?

Vegyek Palota pincsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kutyát szeretnék venni. Mondta az egyik barátom, hogy tudna nekem szerezni egy palota pincsit. De 25 000 Ft.

Megéri az árát szerintetek?



2012. júl. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem, mert a kutyának kell téged kiválasztania, nem pedig fordítva.

Menhely, gyepmesteri telep tele van szeretetéhes, hálás kiskutyákkal. Ők megérzik, hogy onnan mentetted őket.

2012. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ! :)
2012. júl. 23. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Az a kiskutya szerintem szaporítónál van. Nem tudom hogy meg éri e. Még mikor tudatlan voltam nekem is onnan lett kiskutyám szintén pincsi és teljesen egészséges.:)

Ha mondjuk az a fajta illik hozzád és megfelelően tudjátok tartani akkor nincs akadálya. Végül is a te döntésed.

A lehordást elkerülöm: Nem támogatom a szaporítókat csak ha nincs pénze valakinek kenelből venni és menhelyről meg nem szeretne és egy baráttól lenne, szóval szerintem megvehetik ha szeretnék.

2012. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. júl. 24. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
25E-ért szerintem drága, még oltással is. Csak akkor vegyél pincsit, ha tényleg van rá naponta 5 órád ápolni, és törődni vele! Nagyon hálás kutyák a pincsik! Nekem is az van, és a bundáját naponta többször kell fésülgetni, mert bele ragad minden az udvaron. :)
2012. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!