Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Anya nem engedi, hogy nagy kutya legyen(majd a jövőben, mert most van egy kutyusom, csak a jövőn gondolkozok)mert szép a kertünk és kikaparja, stb-stb... Nekem jelenleg egy többek szerint támogatott tény hogy havanese kutyám van, de szerintem havanese keverék, mert több dologban különbözik, na mindegy! Milyen kutyát ajánlotok nekem, ami nem annyira pusztítja a kertet, viszont nem is olyan picike? (körülbelül térdmagasságban legyen a feje, ilyesmi magasságra gondoltam)

Ha ez segít: amilyen kutyákat szeretek: akitai inu, husky, alaszkai malamut. Igen tudom, nem kell kioktatni, ezek mind nagy testűek, de valami ilyet csak kisebb méretben!

Nagyon-nagyon köszönöm!



2012. júl. 25. 15:56
 1/6 anonim válasza:

cooker spaniel vagy esetleg golden retliever.

Ezek nem nőnek olyan nagyra főleg a szukák nem és elég játékosak is nem mellesleg könnyen taníthatóak.:)

2012. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
Szia! Én beagle-t vagy francia bulldogot vennék, nálam most ezek a favoritok:-)Bár ezek kisebbek, talán kevesebb is velük a gond:-)
2012. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kertásás egyénfüggő. Tacsikeverékek, szinte bármilyen keverék.

Nézz ki a közeli menhelyre vagy gyepmesteri telepre. Vidd ki a szimpatikus kutyákat sétálni, így megismered a jellemüket. Ha már van 2-3 jelölt, vidd a sajátodat is, meglátod, összebarátkoznak-e.

2012. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :) Golden retrieverre gondoltam már, nagyon szeretem azokat a kutyusokat, csak anya azt mondja, hogy túl drága, és amúgy sem vagyunk annyira jó helyzetben...:|

Tudom, ez "offolásnak" számít, de golden retrievert lehet kapni ingyen, vagy olcsón?

2012. júl. 25. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Husky-t semmiképp, mert szétásná a kertet.:) Meg szerintem a Malák is.
2012. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem két huskym van és egyik sem ás.

Foglalkozni kell velük, hogy ne unatkozzanak.:)

2012. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!