Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos Labrador kiskutyámn...

10 hónapos Labrador kiskutyámnak a legyek kicsipték a fülét és nagyon sebes. Mivel tudom kezelni vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd el. Ő megmondja, mivel irtsd ki a legyeket, mivel kezeld a sebet, mivel előzd meg az ilyet, és ha atka is van a fülébe, akkor azzal mit kezdj.
2012. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neostomosan-mag boltba,vagy állateledel boltba lehet kapni.egy liter vízbe bekeverni,és befújni, vele,az egész kutyát.. Ha a fül szélét kezdik ki a legyek,akkor vazelinbe egy ampulából ebből a Neostomosan össze keverni,és bekenni a fülét.
2012. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm mert most délután hallottam hogy fujjam be a kutyát kematoxal amit tuti nem csinálnék meg még akkor se ha doki mondaná...
2012. júl. 25. 18:36
 4/6 vinchenso válasza:
a sebet betadine os kenőccsel kezeld naponta többször javasolt még flucinar N de az receptes
2012. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak,aki a cemotoxot ajánlotta!!Üzenem neki,hogy fújja magára!!!!!Idióta!! [link]
2012. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erről nem én tehetek hogy ezt mondta mert tuti nem csibálnám meg vele
2012. aug. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!