Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó fogyasztási módszer...

Ez jó fogyasztási módszer lehet? (lent)

Figyelt kérdés

Most felszedett pár kilót a kutyám, nem vészes, de azért picikét látszik, vagyis én észrevettem... Szóval azokon a napokon, amikor itthon vagyok egész nap ez a menetrend megy:

délelőtt séta az utcában és közeli helyeken, aztán előveszem a hosszú pórázt, az utcánk végén van egy nagy füves parkoló ott futtatom, gyakoroljuk a behívást. Délután, ha nincs nagyon meleg (ha meleg van estefele), egy nagyobb órás-másfél órás séta, mivel most ugyebár hamarabb fárad, majd este egy fél órás intenzív rollerezés az utcákban...

Végül este kap különböző összeállításból kaját... Tegnapelőtt tojásos, natúr csibehusis, rizses összeállítást kapott, tegnap is kb ugyanezt, ma pedig kis tápot túróval... Menni fog így a fogyózás?


2012. júl. 25. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja de van amikor rollerezés előtt valamivel is futtatom kicsit hosszú pórázon...
2012. júl. 25. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, hogy terheld túl. Előtte mennyit mozgott?

A kajájából is valamennyit vissza kéne venni.

2012. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem terhelem, előtte is kb ennyiket mozogtunk, csak most pár hét kimaradt... ha akarnám se tudnám, mert elfárad vonszolni meg nem akarom
2012. júl. 25. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Oks, akkor a kajájából vegyél vissza.
2012. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!