Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hallom már több helyről...

Miért hallom már több helyről azt, hogy a kuvaszoknak egy idő után elmegy az eszük, illetve megzakkannak, elborul az agyuk stb hasonló jelzők?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mondanak az emberek, hogy bedilizik meg agresszív lesz öreg korára, kiszámíthatatlan stb.... ez mennyire hülyeség?
2012. júl. 25. 22:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És a sok "hozzáértő" azt hiszi, hogy fél. Legalábbis az enyémről azt hiszik, meg gondolom mert még kölyök. de nem húzza be a farkát, csak egyszerűen ne simogassa meg ne taperolja egy idegen. Hiába mondom, hogy nem fél, hanem bizalmatlan az idegenekkel. Áh...
2012. júl. 26. 10:23
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem kettő kuvaszom van ráadásul lakásban. 2 és 11 éves kanok. Feleannyi gond nincs velük mint a szomszéd egy szem yorkijával:) mindketten nyugodt kedves kutyák. A 11 éves már idősnek számít,de továbbra is nagyon szelíd semmi sem utal arra,hogy bedilizne:)) Pedig sokan mondták már az utcán,hogy majd bekattan és kiirtja az egész családot.
2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, mekkora lakásban és milyen gyakran/mennyi időre viszed sétálni? Nem szed szét semmit? Nem szólnak be miatta a szomszédok? Azért kérdem, mert nekünk is kuvaszunk van, kerti kutya, de lehet lakásba kell költöznünk.
2012. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50 nm-s lakás.Mi is kertesből költöztünk, nagyon hamar megszokták. Eleinte elég sokat ugattak más gondom nem volt velük.Reggel és délben egy rövid sétára megyünk kb 10-15 perc este meg 1,5-2 órát sétálunk vagy kerékpárral futtatom őket. Amúgy a lakásban jórészt csak alszanak, a kuvasz egyébként sem tartozik a legmozgékonyabb kutyák közé.kárt soha nem csináltak semmit se. Egy nagy gond van a vedlés,na az rettenetes 2 hétig mást se csinálok csak kutyát fésülök.
2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A szomszédok először nagyon féltek, de már megszokták.az utcán meg mindenki megcsodálja és rengetegen odajönnek beszélgetni. teljesen odavannak amikor kiderül,hogy simogathatók:))
2012. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattál, mert nekem munkavonalas nj-m van lakásban és igaz még csak féléves, de aggódtam, hogy elég lesz-e neki a napi 1-1,5 óra séta a többi röviden kívül. Egyenlőre elég. De ezekszerint később is. Hozzáteszem, hogy járunk kutyasuliba és rengeteg helyre elvisszük magunkkal hétvégente, kirándulni, úszni stb, csak a hétköznapokon van a megszokott 1-másfél óra szaladgálós séta, ahol el van engedve és kutyázhat. Furminátort nem próbáltad még? Bárki, aki megvette, áldja! Én is vettem, de még kölyök, így nem tudok még sokat mondani a vedlésről.
2012. aug. 2. 08:28
 17/19 A kérdező kommentje:
Ja és a lakás 90 nm-es és van a lakásnak egy egyenes része, ahol simán lehet labdázni , vagy 15 méter.
2012. aug. 2. 08:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Két kuvaszom van, kapun kívül nem bántják az embereket, tudnám szabadon is sétáltatni de az emberek annyira félnek tőlük hogy már nem is próbálkozom.
2013. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Aliran válasza:

Itt láthatod a helyesen tartott kuvaszokat, és szabadban sétálókat is :-)


[link]

2013. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!