Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kutyák többsége...

Csivava kutyák többsége idegbeteg? Mert azt tapasztalom sőt a gazdáik is?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 07:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én is csak idegbeteg csiviket ismerek,de van egy csávó akinek viszont egy nagyon jól nevelt csivije van 13 éves a kutya nyílván akkor még nem volt túl tenyésztve a fajta és normális kennelből vette pluszba kapott normális nevelést,első szóra ott terem ha hívja a gazdája! :)
2012. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 VBeata81 ***** válasza:
59%
Ezek a kutyák nem betegek. Szaporítós kutyáknál előfordul idegrendszeri probléma, de azért ez nyilván nem igaz minden szembejövő kistestű kutyára! Összekeveritek a nevelés, és szocializáció hiányát az idegbetegséggel. Azoknak a kutyáknak semmi bajuk nem lenne, ha normális kutyaként bánnának velük.
2012. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
én nem szeretem a csivavákat! és szerintem is a legtöbb ilyen kis idegbeteg! És eléggé agressziv is ! De pont azért mert nem kutyként kezelik, hanem plüsskutyának! Pedig az is kutya!
2012. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
nekem is csivim van, de ő csak védelmez engem és szerintem jogos! Ha alszok és valaki bejön a szobámba felriaszt!
2012. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
07:35ös vagyok köszönöm annak aki lepontozott..:)
2012. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
nekem is csivavám van, 17éves vagyok és nyugott a kutyám ,nagyon barátkozó tipus, ennek annyira nem örülök, de abszolút nem idegbeteg... imádni való kis bohóc :)
2012. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
előző vagyok .. és nem is ugat .. morogni is csak játék közbe amikor cibáljuk neki a pofájában a játékot, amit mindig odahoz hozzánk ha játszani akar.... elég szomorú ez az általánosítás a csivavákról... minden a környezet és a gazda nevelésétől függ...
2012. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!