Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne megfelelő fajta?

Melyik lenne megfelelő fajta?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát (már van egy 2 éves vizslám, de nem szeret egyedül lenni errefelé meg nem nagyon van lehetőség kutyák közé vinni)a szempontok:

-legyen nagy testű min 65, max.75

-a szőre mindegy csak ne legyen olyan hullós mint a vizslának (természetesen nem azt várom hogy ne hulljon, de az én kutyám szőre egész évben hullik)

-Legyen könnyen kezelhető(de ne labrador, uszkár ezekből annyi van mint a szemét és én ritkább fajtát szeretnék, de azért ne annyira ritkát)

-legyen energikus, de tudjon pihenni (főleg azok a fajták érdekelnek amik szeretnek sprintelni)

. Magyar országon legyen tenyészete


2012. júl. 28. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Bullmasztiff, bordeauxi dog, kanári szigeti, cane corso.

Neked az első kettő volt :) nagyon szeretnivalók

2012. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság a kutyának kutyát venni...

Ha unatkozik, foglalkozz vele többet.

Ha nem tudsz, hogy lesz időd a kettőre?

Ez nem óvoda, hogy majd jól eltársasoznak ketten,

te meg nyugodtan elvagy; akkor neked minek kutya?!


Dog, még egy vizsla, agár, dalmata.

2012. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy is szeretnénk még egy kutyát. Időm annyi mint a tenger, a mostani kutyámmal rengeteget foglalkozom, de rossz nézni hogy epekedik a többi kutya után
2012. júl. 28. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bullmasztiffom van, 1 éves és már akkor tudtok, hogy aktívabb lesz az átlagnál, amikor kiválasztottuk :)

A mozgásigénye ugyan kevesebb, mint egy vizslának, de olyan kis bolond, játékos :) Izmos kutya lesz felnőtt korára (már most is az, de még nem fejődött ki teljesen az izomzata, attól még messze vagyunk), szerintem jó társa lenne egy vizslának, de igazából bármelyik kutyának :)

2012. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb, még egy vizsla lenne.

De én nem zárnám ki a labradort csak azért, mert gyakori. A vizslához intelligenciában illő párt kell keresni. (szerintem)

2012. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petrusi ***** válasza:
schnauzer
2012. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!