Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kutyám a saját...

Miért eszi a kutyám a saját kakiját? Baj? Hogy tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Elég nagy baj. Ha táppal eteted akkor általában a kakija is olyan szagú mint maga a táp ezért eszi meg. Próbálj változtatni az étkezési szokásain, hátha akkor a kakiját sem kívánja meg.
2012. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
száraztápot szoktam neki adni, néha házi kaját, joghurtot, szóval vegyesen. Konzervet nem kap.
2012. júl. 30. 16:43
 3/14 anonim válasza:
27%
Ez sok mindentől függ. Ha kiskutyus akkor nem kell vele foglalkozni ez benne van a génjeibe majd le fog szokni róla hisz ez által vitaminokhoz jut.(tudom undin hangzik) Ha felnőtt a kutyus akkor lehet hogy így próbál jelezni hogy valami féle vitamin hiánya van. Lehet kapni kálciumot ilyen kis tabletta. De én a kiskutyusnál is javaslom a csont erősítöt és kálciumot!
2012. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
két éves múlt, szóval nem kicsi már :S
2012. júl. 30. 16:44
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
hát ne engedd neki, amint kakil úgyis felszeszed,mikor van ideje megenni? Vagy még nem szobatiszta? Ebben az esetben lehet a táp rossz amivel eteted,vagy vitaminhiány,vagy emésztetlen anyagok lehetnek a székletében ezért fogyasztja el,ebben az esetben táp váltás lehetőleg prémium minőségűt.
2012. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg hiánya van valamiből.

Csak orr-ra csapással szokik le, na, és ha időben összeszeded előle.

Itt olvashatsz róla.

[link]

2012. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kiskutyáknál sem normális! Az enyém sem ette soha a kakiját, ez hülyeség szerintem.
2012. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nem szobakutya, kinti, amikor látok kakit, persze, összeszedem, meg rászólok, de nem mindig vagyok ott vele
2012. júl. 30. 16:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap?
2012. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom annak a kutyának eszik meg a kakiját amelyiknek nem jó az emésztése és érzi rajta az ételt!Rá kell szólni erélyesen!Enyém egyszer tette meg mehettem vele az orvoshoz hányás miatt 5 napig gyógyszert szedett!
2012. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!