Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kistestű fajtát válasszuk?

Melyik kistestű fajtát válasszuk?

Figyelt kérdés

Egy nagy lakásban lenne, akkor mehetne ki amikor csak akarna. Naponta 1x lenne séta. Játék naponta 1x 2x. Minden nap lenne szellemi fárasztás. Nem egyedüli kutya kenne de a másik kutya kinti. Néha-néha lenne 4-5 órás túra. (De ez viszonylag ritkán...)


Amelyik fajtákra gondoltunk:

-Csivava

-Yorksire terrier

-Cavalier King Charles spániel

-Shih-tzu

-Papillon

-Havanese



2012. júl. 30. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem a havanese a nektek való kutya :) imádnak túrákra járni..mi is ritkán járunk ,de azt élvezi..

mivel nekem is havanese-m van én őket ajánlom! :)

2012. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt szeretnéd hogy bírja a túrákat akkor a Cavalier és a Papillon mondanám a Yorki is bírná de személy szerint nekem nem tetszenek olyan tömeg kutyák de ha ezt mindbe tudnád tartani az összes felsorolt fajta alkalmas erre.
2012. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg Lhasa apso, de még inkább nézzetek körül egy-két menhelyen, egész biztos, hogy találnátok az elképzeléseteknek megfelelő kölyök ill. nagyobbacska kutyust. Lehet, hogy nem fajtatiszta, de gondolom sem kiállításra nem járnátok vele, sem tenyésztési álmokat nem dédelgettek, akkor meg kit érdekel? :)
2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bichon havanese és a cavalier king charles spániel felelne meg legjobban az igényeiteknek a fentiek közül. A csivava nem bírná ezt az elég aktív életmódot, a yorki sem. A papillon még elég aktív, de nem alegjobb választás nektek szerintem. :)
2012. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!