Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám féltéke...

Zsák marci kérdése:

Mit tegyek ha a kutyám féltékeny az új kölyökkutyára?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves lány kutyusom és kaptunk mellé egy ugyanolyan fajta fiú kölyköt. A kicsi folyton játszani akar vele, mire ő elfut vagy megugatja. A kiskutya sokszor követi és akkor is hasonlóan reagál. De a nagyobbik is érdeklődik a kicsi után, néha ő is követi a picit. (remélem érthető voltam:)

Mivel lehetne rávenni a rangidős szukát hogy abbahagyja ezt a viselkedést és elfogadja a kiskutyát?


2012. júl. 31. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a problémád, idegesíti a szukát a kicsi, ezért helyreigazítja, semmi gond nincs ezzel. Ha csak ennyi a problémád, akkor a kutya nem féltékeny, meg semmi baja nincs a kölyökkel, egyszerűen csak idős ő már a marháskodáshoz.
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem komolyan ugat rá, akkor nincs semmi baj, csak tudatja a kicsivel, hogy ő a falkában fölötte áll. amúgy mindenképpen külön tálban etesd őket, és sose éreztesd a nagy kutyával, hogy a kicsit jobban szereted (ha ez nincs így, akkor is legyen meg a szokott simogatás, séta stb.) amúgy milyen fajták?:)
2012. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, golden retrieverek (: amúgy csak azért gondoltam hogy féltékenységből csinálja mert elég irigy, féltékeny típus.
2012. júl. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!