Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírnátok nekem a legnagyobb...

Leírnátok nekem a legnagyobb kutyákat? Legmagasabb, legnehezebb, legerősebb, legokosabb, legmakacsabb, legnehezebben tanítható, legönfejűbb.!

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS LENNE!
2012. aug. 1. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
meg még magatoktol is írhattok "legeket"
2012. aug. 1. 14:00
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

legnagyobb - Ír farkaskutya


legmagasabb - "A jelenleg élő legmagasabb kutya egy kék Német dog..."


legnehezebb - "A világ legnehezebb kutyája címet 1989-ben egy Angol masztiff kapta..."


legerősebb - ezt sajna nem tudom.


legokosabb - Egy Bordel collie.


legmakacsabb, legnehezebben tanítható, legönfejűbb - ezeket nem tudom de ezekre szreintem nincs is fajta, vagy egyed.

2012. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


A 10 legnehezebb tanítható fajtával nem értek egyet. Főleg azzal, hogy az első az Afgán agár. Egyáltalán nem nehezen tanítható az a 10 kutyafajta amir ott felsoroltak. Csak egy elterjedt nagy hülyeség, hogy pl. az Afgán agár egy buta fajta. Egyáltalán nem az csak tudni kell tanítani!

2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legerősebb azt hiszem h a bernáthegyi
2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pekingi palotakutya amire azt mondják, hogyszinte semmire nem lehet megtanítani!:) még a behívásra sem:D
2012. aug. 1. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt pekingim (tk-val ,tenyésztőtől szóval tényleg pekingi) ,és minden alapparancsot megtanult gond nélkül,a behívást is.
2012. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz a pekingire,nekem olyanom van és nagyon okos.
2012. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!