Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is tarthatok kutyát, ha...

Akkor is tarthatok kutyát, ha csak délután vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Mivel iskolába járok ezért minden nap kb. 4 körül érek haza és a szüleim is dolgoznak ezért egyedül lenne otthon a kutyus. De utána estig tudnék vele folglalkozni, sétáltatni és kutyasuliba is járnék vele. És hétvégén egész nap vele lennék. Szerintetek tarthatok így kutyát, mert nagyon szeretnék?
2012. aug. 15. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
persze h tarhatsz :D nkem is így van kutyám de én nem megyek vele kutyasuliba .de így is nagyon okos *-*
2012. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 15. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

figyelj hiába magyarország,azért jópár ember dolgozik,iskolába jár és emelett kutyát tartanak. Annyi az egész hogy első 1-2 hétben jó ha otthon van valaki a picivel,szobatisztaságra tanítgatás,szokja az otthont,fokozatos egyedüllétet. De 8 órát kibírnak pisi-kaki nélkül.

Egyszó mint száz,tarthatsz kutyát így természetesen,mint minden átlag ember:)

Milyen fajtát akarsz?

2012. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Igen tarthatsz csak ha nincs kertetek akkor nem ajánlom mert a házban majd unatkozik egyedül és megrágja a bútorokat szétszaggatja a párnákat szóval a házba nem ajánlanám de ha van kertetek akkor persze hogy tarthatsz!
2012. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi, de az a baj, hogy Westie-t szeretnék és azt hallottam, hogy őket nem lehet egyedül hagyni, egész nap vekük kell lenni:( ez igaz?
2012. aug. 15. 14:35
 6/15 A kérdező kommentje:
van kertünk :)
2012. aug. 15. 14:35
 7/15 Hovarju ***** válasza:
92%

Nem igaz. Minden kutya el van egyedül, csak tanítás kérdése az egész.

igen, tarthatsz kutyát. Az enyém is reggel 7,30-tól a lakásban van kb.16,20-ig. Szobatiszta és semmi baja sincs.

Igaz mikor hazahoztam 3 hétig otthon voltam vele, hogy szokja a lakást és a környéket.

2012. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha a kertben van akkor nem szabad egyedül hagyni mert nagyon szeretnek ásni és kiássák magukat a kerítés alatt!
2012. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házba tarthatsz.:)

Nálunk is így volt,a tacskóm kiskorától fogva.Olyan játékokat adtunk neki,amikkel órákat elvolt,mielőtt elmentünk futtattuk pár kört az udvaron,hogy egy kicsit pihenjen is/aludjon,és elteljen az idő.:)

2012. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak :-)
2012. aug. 15. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!