Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen oldalról érdemes...

Milyen oldalról érdemes megvenni a következő termékeket?

Figyelt kérdés

Szegecses hám: a kutyám egy édesbogyesz mindenkihez csóválva megy.. így lenne egy kis tekintélye.. meg kezd elegem lenni belőle hogy babusgatják a kutyám és nem tudok normálisan sétálni.. -.-"


Téli víz álló kabát: kinti kutya nem jöhet be a lakásba

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszi!



2012. aug. 20. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és spániel a kutyu.
2012. aug. 20. 12:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Spánielnek elég érdekes kiegészítő a szegecses hám :)

Ezt még igazából egy webshopban sem láttam, bőrdíszművessel tudsz csináltatni méretre. Télre meg nem kell neki kabát ha kinti kutya, ha az át vagy beázik akkor biztos meg fog betegedni. Legyen egy lehetőleg jól szigetelt, huzatmentes kutyaháza, ahova be tud húzódni és esetleg azt kell kicsit majd kitömni szalmával télen, a ruha felesleges.

2012. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom.. de annyira idegesít hogy a kiskölkök minden kérdezés nélkül neki állják simogatni..okés hogy nem harap.. de ki tudja mi jön rá egyszer..
2012. aug. 20. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

a szegecses hámtól még nem lesz belőle pitbull. sétálj arra, amerre nincsenek gyerekek. ugyis nemsokára kezdődik a suli, az egész délelőttöd rááldozhatod.

Ruhát még véletlenül se adj rá, nagyobb kárt okozol vele. őt megvédi a bundája, és ha szakad az eső, akkor bemegy a házikójába.

2012. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, ruha nem kell. Szegecses hámot azért se adj, mert ha másik kutyával játszik, megsérülhet a másik eb. Ha a gyerekek meg elkezdik pesztrálni, megmondod: 'bocsi, sietünk, na gyere, Fifike.'
2012. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
délelőtt én is suliban vagyok..
2012. aug. 20. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell szegecses há, szólj rá, menj arrébb. én is utálom, ha csak úgy odajönnek... vagy szoktasd hozzá a szájkosárhoz.
2012. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!