Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérváron hol találok...

Fütyicukor kérdése:

Székesfehérváron hol találok olyan boltot ahol rottimnak húst meg ilyen nyesedékeket tudok vásárolni? Csirkefej stb.

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú sétatéren van egy ilyen kutyaeledeles, fagyasztott husikat, csontokat árulnak.

[link]

2012. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszúsétatérit javasoltam volna én is! :))

Állítólag az állatkórháznál is lehet venni, de én ott még nem láttam.

2012. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az árakat kár hogy nem irják.kb mennyi lehet a csirke dolgok?vásároltatok már ott?mert ha annyi mint a boltba akkor megveszem ott.
2012. aug. 24. 14:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

olcsóbb, egyszer már kértem tőlük árakat, nagyon megéri ott venni. Sokat mondok, ha 2 kg nyesedék 300Ft.

Én egyszer vettem amúgy tőlük, de én BARf-ozni szeretnék, így nem főzöm meg, nekem nem jó a fagyasztott ill. így azért nem merném odaadni neki.


Te hol vetted amúgy eddig és mennyiért?

Ja és még a kis Tescotól nem messze van egy hentes (ha kocsival megyünk, pont ott kell bekanyarodni) ott is árulnak 150Ft/kg áron fagyasztott kutyáknak való husikat, csontokat).

2012. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én eddig kinnt a piacon vettem mindig.csirkefejet, farhátat imádja.300ft volt 2kg os körül.csak megszünt az a bolt.mi az a BAR-F?A HENTES AZ HOL VAN PONTOSAN?mert nekem az tök közel lenne.
2012. aug. 24. 15:07
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

BARF azt jelenti, hogy nyersen adod neki a húst, csontot (persze nem midnegyik fajtát, de pl. csirke, kacsa, marha mehetnek, disznót csak főzve, vadat forralva), és emellett zöldséget/gyümölcsöt adsz neki. Hosszú oldalakon írnak erről :) És nagyon egészséges étrend!


Hú ez jó ár volt 300Ft-ért, én pl. a múltkor pulyka nyesedéket 900Ft/ért vettem neki :S bődület.

Amúgy vadhúst szeretnék még adni BARF keretein belül (csak ugye azt forrázva), de egyenlőre még várnom kell rá, azt Soponyáról fogom hozni a vadfeldolgozóból.


Ha mondjuk mész pláza felől kocsival a kis tesco parkolójába, ugye a Palotai útról bekanyarodsz a ruhás piac fele, ott mész egy darabig a kanyargós úton, majd a kis tesco fele bekanyarodsz jobbra, még azon az úton kb. 10 métert és elnézel balra, ott lesz a hentes :)

2012. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
tudom már köszönöm.milyen kutyád van?én fagyasztval szoktam venni mindent,kivéve a farhátat.
2012. aug. 24. 15:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Bullmasztiffom van :)

Ti merre laktok? Szoktatok sétálni a rottiddal? Barátságos más kutyákkal? :)


Alapból nekem se lenne bajom a fagyasztott husikkal, csak az állateledelesnél kaphatókkal valahogy nincs nagy bizodalmam és nem merném forrázás nélkül odaadni neki, míg mondjuk a boltit oda merném adni, de ki tudja be van-e vizsgálva az állateledelesnél kapható, alkalmas-e arra, hogy nyersen etessük vele a kutyát, elvileg szerintem nem. Még a csomagolására is rá van írva, hogy forraljuk át...

2012. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni, hogy merre szoktatok sétálni? :D


Amúgy elvileg van még egy húsforrás, tegnap kaptam az infót, a szabadbattyáni (sertés) vágóhíd keddenként szokott kapni szárnyas árut, kacsa farhát, csibe farhát, nyak stb. 2-300Ft-os kg-onkénti áron van és friss :)

2012. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szoktunk sétálni persze.itthon se tudnám hagyni soha:)))kanokkal nem jön ki igazán.palotai uton lakok.
2012. aug. 25. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!