Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kérni tanácsokat...

Szeretnék kérni tanácsokat hogy mit kell tenni olyankor ha nekem is van egy kutyám (közepes testű) és a tesómnak a barátjának is vagy egy kutyája ( picike német kis picc 3 hónapos) hogy ki jöjjenek egymással?

Figyelt kérdés
egy kicsikét féltékeny a kutyám és néha oda kap neki.mivel fent vagyunk a panelba mert rossz az idő. és így száj kosár van rajta és ugye bár akkor nem tud semmit sem csinálni.a másik kutya egy kicsikét kanos szerintetek ilyenkor mit kell tenni?
2012. szept. 1. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Olvass utána a falkavezérségnek, de jó alaposan. Cesar Millan: A csodálatos kutyadoki című könyvét nagyon javaslom, meg a Cerberos kutyaiskola weboldalán az Ebnevelde menüt kompletten.
2012. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de most nem tudsz pár tanácsot adni??nekem most kéne.:D
2012. szept. 1. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát most olvass utána! Nem írta akumi, hogy 3 nap múlva nézheted csak meg a cerberos weboldalát:D
2012. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit összetettebb dolog annál, mint hogy itt két szóban le lehessen írni. Azért ilyen kutyád, mert nem nevelted meg rendesen, és ezt sajnos képtelenség két jó mozdulattal helyrehozni. Még ha le is írnám, hogy én mit csinálnék, nem mennél vele sokra, mert nekem van tekintélyem a kutyám szemében, és számít neki, amit csinálok, neked meg valószínűleg nincs, különben nem szájkosárral oldottad volna meg a problémát.
2012. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ne haragudj igen is megneveltük a kutyámat előre szólók szokatlan neki mivel még egy idegen kutya nem volt nálunk és természetes hogy védi a lakását mivel ő él itt.és az ő területe.még egy kicsikét kajla a kutyám én csak tanácsot akartam kérni de nem azt hogy más ember megmondja azt h nincs megnevelve.
2012. szept. 1. 15:02
 6/12 A kérdező kommentje:
minden kutya ezt csinálná hogy egy idegen kutya van náluk a lakásban.én szerintem.
2012. szept. 1. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Speciel az én kutyám addig védi az én területemet (merthogy az enyém, és nem a kutyáé), amíg meg nem érkezem. Nálatok is az lenne a normális, ha rászólnál a kutyára és befejezné, mert elfogadná, hogy te döntöd el, ki van a lakásban, és ki nem. A kutya csak ne intézkedjen, főleg akkor ne, ha mást mond neki a gazdája :)
2012. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én mondom nekik h vegyék le róla a szájkosarat de nem.így nem tudnak játszani sem elengedni magukat persze h féltékeny ha a másik kutyát dajkálják.
2012. szept. 1. 15:22
 9/12 A kérdező kommentje:
lent pedig jól el vannak játszanak.
2012. szept. 1. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem féltékenység, a kutyák olyat nem tudnak. Akaratoskodik a kutya, irányítani akar mindent, és nem tudjátok leállítani, ennyi a történet.
2012. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!