Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kell ajándékoznom a kutyáma...

El kell ajándékoznom a kutyámat. Tudtok olyan oldalakat ahová feltehetném és jó gazdit találhatnék neki? Nem akarom "bárkinek" csak úgy odaadni. Vannak tapasztalataitok ilyen téren?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 14:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
egy éves még elég fiatal
2012. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
fiatalnak fiatal...De már nem kölyök.És az emberek a kölyköket jobban szeretik.Annak kéne eltartani aki megvásárolta.
2012. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,,hogy a felelősség,meg minden,de:

először is,ingyen kaptuk,nem vásároltuk,ezért is nincs törzskönyve,mert a faluhelyen jól megszokott "csakvigyed" elvet követték a gazdái.

másidszorra,én elleneztem a dolgot már az elején is,de szüleim megígérték öcsémnek,mondván talán lesz egy kis felelősségtudata,ha megkapja a kutyát. tulajdonképpen szerintem csak én voltam tisztában vele,hogy egy németjuhász nem lenne jó kezdetnek...de az én szavam nem nyomott sokat a latban.

Egyébként én is tudom,hogy nehezen lehet majd elajándékozni,félek is hogy nem sikerül,de azért bízom benne. Ha mégsem,akkor igyekszem rászánni egy kis időt, de suli,munka meg még ezernyi kisseb dolog mellett nehéz lesz...

2012. szept. 1. 21:16
 14/25 A kérdező kommentje:
Meg persze ott van a megállíthatatlan rombolás is. Hol egy cipő,hol egy ruha a szárítókötélről...legtöbbször kimentem a kutyát valahogy és magamra vállalom,hogy (elfelejtettem csipesszel rögzíteni a ruhát stb...)de ezt sem lehet állandóan. Ráadásul a kutya is tisztában van vele,hogy nem szabad,mert még egyszer sem kaptam rajta,olyankor nem csinálja,ha látom....
2012. szept. 1. 21:19
 15/25 A kérdező kommentje:
Mondanom sem kell,hogy anyám elsősorban ezért akadul tőle megszabadulni minél előbb...pedig ő adta az engedélyt,hogy ide kerüljön :/
2012. szept. 1. 21:20
 16/25 A kérdező kommentje:
akadul=akar xD
2012. szept. 1. 22:16
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a fajtamentőket, 1évesen ha már nem is kis szőrgombóc, még növendék. Valószínűleg viszonylag gyorsan sikerülne általuk megfelelő gazdit találni neki, "sajnos" elég népszerű fajta.
2012. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

értem.Így már világos.Sajnálom, hogy elhozták ezt a kiskutyát.Lehet most boldogan játszana egy olyan családnál aki nem csak gondolt egyet és így elhozta.. :/

de az utolsó ötlete tényleg jó.Milyen megyében laksz?

2012. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezt találtam: [link]
2012. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket,ha nem találok gazdit az ismeretségi körömben akkor megpróbálkozok a fajtamentőkkel. :)

Egyébként Győr-Moson-Sopron megyében lakom.

2012. szept. 2. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!