Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért változott meg a kutyáim...

Miért változott meg a kutyáim viselkedése?

Figyelt kérdés
A történet az lenne, hogy pár hónapja új helyre költöztünk, de a kutyáim már nem a régiek. Először azt vettem észre, hogy éjjelente sokszor ugatnak. Ezt annak tudtam be, hogy édesanyám mindig későn ért haza és várták az autó hangját ami most nem jött mivel már édesapámmal élek. A következő amire figyelmes lettem, hogy az egyik kutyám mindig egy helyen áll vagy fekszik és nagyon furcsán néz mintha félne vagy meg lenne illetődve és mintha valamit várna tőlem. Ezzel se foglalkoztam különösen. A harmadik dolog pedig amikor elmegyek akár boltba vagy akárhova ugatnak és nem akarják, hogy elmenjek itthonról. Van esetleg valami tipp? Mit tegyek?

#kutya #változás #viselkedés #félelem #megváltozó viselkedés
2012. szept. 8. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
még nem szokták meg az új helyet, adj időt nekik! félnek az új helytől, nem akarják, hogy ott hagyd őket egyedül!
2012. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem. :) Nagyon remélem, hogy ez a gond :) köszi szépen!
2012. szept. 8. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Megváltozott a körülmény, lehet, hogy a Ti hozzáállásotok is megváltozott. De számomra úgy tűnik, hogy nem sokat foglalkoztok a kutyákkal.

Kihordod őket minden nap sétálni?

2012. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én ugyanúgy foglalkozok velük... Sajnos naponta csak egyszer érek rá kicsit játszani velük vagy simogatni őket.. sétálni nem lehet velük, mert nem lettek rászoktatva és csak összevissza rohangálnak :/
2012. szept. 9. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
És egész nap a kertben vannak? Az nem elég nekik. Hogyhogy nem lettek rászoktatva?
2012. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert az egyik nem bírta a pórázt, nagyon gyűlölte és nem akartuk hogy az egyiket elvisszük a másikat nem :/ és hát most az egész udvar az övék.. elég nagy de nem ér fel a sétával, ezt tudom :/
2012. szept. 11. 17:58
 7/7 sippara ***** válasza:
KiB@sztad őket a kertbe, le se tojod a fejüket, de ők viselkedjenek. Esetleg bh vizsgát ne tegyenek? Keress nekik normális gazdát.
2013. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!