Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért annyira népszerűek és...

Miért annyira népszerűek és kedveltek, a keverék kutyák?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc keveréketek?

2012. szept. 9. 08:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos pont nem ezt látom. Szinte mindenki akit ismerek "fajtatiszta" kutyát akar persze a legtöbb szaporítótól, hogy olcsó legyen. Közbe a menhely tele van keverékekkel akik senkinek nem kellenek.
2012. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 intrepid ***** válasza:
78%

1: ingyen meg lehet kapni, és ugyanolyan jó kutya tud

lenni, mint egy méregdrága fajkutya. Legfeljebb nem

lehet vele sznoboskodni, hogy 200 000 forintos kutya.

2: Általában kevesebb öröklött betegségük van, mint a túl-

tenyésztett hiper-szuper kutyáknak. Jaj annak a kutya-

fajtának, amelyik divatba jön. Nézzétek meg a yorkit,

milyen szép kutya volt, és mit műveltek vele.

2012. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mindenki szaporit,keverékeket gyárt és menhelyre,gazdira vagy gyepirek erülnek
2012. szept. 9. 08:30
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Én nekem is keverék kutyám van, sose volt még fajtatiszta kutyám de nem is bánom! Nem értem az emberek mért akarnak állandóan fajtatiszta kutyát, hisz azzal több gond van mint a keverékekkel. Szóval ha lesz másik kutyám akkor azt menhelyről hozok.
2012. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben tacsit akartam, de nincs pénzem arra, hogy megvegyek egy fajtatiszta példányt tenyésztőtől, szaporítottat meg nem akarok. Így örökbe fogadtam egy jól sikerült kis tacskó keveréket. Jellemre teljesen tacskó és külsőre is tetszik. De egy csomó keverék kutya van, amelyik olyan különlegesen szép. Akinek van egy álomfajtája, az vegye meg ha megteheti, nincs azzal semmi baj. De akinek nincsen semmilyen célja a kutyával, csak jó lenne egy, meg még azt sem tudja, hogy milyet is, annak tökéletes lehet egy pofás kis keverék is.
2012. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok a keverék kutyásoknak!keverékek is versenyeznek,meg előző egyet értek.
2012. szept. 9. 09:25
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is keverék kutyám van. Unokatestvéreméktől hoztam haza, és imádom. Azért szeretem annyira a keverékeket, mert egyediek, és biztos nem sétál el mellettem egy ugyanolyan kutya. Végül is, mint az enyém, olyan biztos nem. Ő ilyen igazi falusi kis mindenféle kutya. Eddig egy kutyát láttam, aki hasonlít rá, és az is a testvére volt. Haláli kiskutya, nagyon szeretem. Egyedi, szerintem szép és imádom. Persze a fajtatiszta kutyák is gyönyörűek és őket is elfogadnám, de én elvagyok a kis keverék kutyusommal.
2012. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
sok a gazditől ingyen elvihető keverék meg szaporitoktol.Kutya a legszebb ajándék.
2012. szept. 9. 18:45
 9/27 sippara ***** válasza:
100%
A kedvencem a sajátom, husky, valami terrier és állítólag dog keverék :)
2012. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
köszönöm előző válaszoló
2012. nov. 12. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!