Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyért tudnák vásárolni egy...

Mennyért tudnák vásárolni egy extra mini vagy mini yorki kölyök kutyust?

Figyelt kérdés
Mert nekem nincs rá olyan sok pénzem. Az sem baj ha nem törzskönyves!
2012. szept. 11. 14:59
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%
Hát ilyen kutyát max álomországban kapsz, mert nem létezik :)
2012. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Én el adok nektek olcsón, olyan extra mini hogy nem is látjátok majd!
2012. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%
ha 20-30 ezerért veszel (aljább nincs, még ez is olcsó) akkor számolj rá még 100-200 ezert ha megbetegszik, mert olyan hogy extra mini/mini yorki nincsen, a legtöbb valami visszamaradottság vagy betegség miatt akkora hogy befér a zsebedbe. ha egészségest akarsz 60-70 ezerért már kaphatsz. bár azzal is jó vigyázni, mert boldog-boldogtalannak yorkie kell, a sok pénzéhes meg szaporítja őket -.-' ha arra nincs pénzed hogy megvedd, hogyan fogod utána tartani? minek akarsz egyáltalán pont yorkiet ami majdnem a legdrágább, míg a menhelyről vagy utcáról, vagy ismerősöktől, internetről hozhatnál el egy ingyen kiskutyát.. nem értem.
2012. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtened kell még....Nem tudom neked mi a "nem sok pénz" de 80-ért már kapsz egyet tenyésztőtől. :)
2012. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó vagyok:

Az kimaradt, hogy persze nem "extra minit" mert olyan nincs.... A tenyésztő NORMÁL méretűt ad és nem túlszaporított, beteges apró kölyköt....

2012. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
89%
nem értem minek kell mindenkinek mini meg extra mini. mintha az alap yorkie milyen nagy testű lenne...
2012. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
92%

előre utalással 20 000.- helyszíni átvétellel,40 000.-.

super extra mini yorki ,csupa nagy nevű őstől ( miki egér,cini,stb)

ja,és eredeti Louis Vuitton hordtáska hozzá,25 000.-.

póráz-nyakörv 15 000.-,akcióban.

sajnos ,...észt,és intelligenciát NEM ÁRULUNK.

2012. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
82%

NINCS mini vagy extra mini yorkie.

nincs rá sok pénzed? akkor nem tudnl eltartani egy kutyát. ha mégis, akkor irány egy menhely, vagy a fajtamentők.

fajtatiszta kutyát szeretnél? akkor cssk és kizárólag törzskönyvvel.

nem értem, hogy ezt miért nem lehet felfogni....

2012. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Maxitabi ***** válasza:
100%

A kérdezőnek ( és a többinek is) fogalma sincs a kutyázásól, csak tetszik neki a kutyus..

Szóval: a kutyatartás legkisebb összege az eb ára. Első évben az oltásokkal, felszerelésekkel(póráz, nyakörv, fekhely, fésűk, sampon, ápolók, játékok, etető és itatótál, szállító ...) együtt szerintem minimum(!!) még 60 ezer forint.Plusz az ivartalanítás 5-6 hónapos korban-szuka min 20-30 ezer ft, kanoknál 15-20 ezer.

A kölyökkori "rombolás-rágás" kárát még nem is említettem! Chip kötelező minden eladott kutyába (januártól minden kutyába)!Ha nincs, azt is bele kell tetetni.

Ha olcsó, szaporítótól való kutyát veszel- törzskönyv nélkül(az 5500Ft), akkor nem tudhatod,esetleg milyen ideggyenge, szocializálatlan, örökölt betegségekben szenvedő ebet kapsz-tehát lutri.

A kis kutya is kutya, nem plüssállat vagy gyerek, vagyis nevelni kell, kutyaiskolába kell vinni-foglalkozni kell vele naponta! Napi séta min 3-4x, egészségügyi is, ebből futtatás szabadon min 1!Ha esik, ha fúj!!!Játék, tanulás a lakásban is. A yorkit kozmetikázni is kell, arra is pár ezer ft számolható. Évente oltás,háromhavonta féregtelenítés. És ha baleset, sérülés,váratlan betegség történik, az állatorvosi költségek hamar 20-30 ezerre rúgnak (és mindig történik vmi váratlan-mint a gyereknél).

Rengeteget kell olvasni nevelésről,táplálásról..stb, előre felkészülni, lakást kutyabiztossá tenni- pl mérgező növények is vannak.. és így tovább. Készülj fel, gyűjts egy törzskönyvezett, igazi tenyésztőtől való kutyusra és gondold át!!

2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
89%
Most már extra mini is van? Mi a szar? Gigamini nincs? Mekkora kutyát akartok még? Egy yorksihre amúgy is kisebb, mint egy macska, miért kell abból minit, meg extra minit "tenyészteni"??? Nevetséges az is aki árulja, és az is, aki megveszi. Majd ha tudtok bernáthegyiből extra minit, akkor szóljatok, mert a sima nem férne el a lakásban.
2012. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!