Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt vizsla mellé szeretnén...

Felnőtt vizsla mellé szeretnénk kiskutyát, Milyen neműt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tavasszal szeretnénk egy 7 éves fiú vizsla mellé egy kölyökkutyát, de nem tudjuk milyen nemű legyen. Ha fiú lesz összefognak verekedni?
2012. szept. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem! Ha együtt nőnek fel, semmi akadálya. A vizsla egyébként is békés fajta. A mi vizslánk minden kutyát örömmel fogad. Mindig játszana....
2012. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hét éves volt a szuka vizslám, mikor mellé került egy szintén szuka kis vizsla, imádják, egymást, bár vannak harcok :) A kicsi próbál már keménykedni, azt hiszi ő a főnök néha, pedig nem. A harcokat úgy értsd, legalábbis nálunk, hogy pl. ugyan az a játék kéne mindkettőnek, ilyenkor kis morgás a kicsire, aztán néha a kicsi bekattan és megtámadja a nagyot :) próbálkozik, meg kajánál szokott még harc lenni, kicsi előbb végez és menne megenni a nagyét is, persze ő meg nem hagyja és ilyenkor megint van harc. :) De soha nem vérremenően. Viszont régebben volt két kan kutyánk az idősebb öt év körüli volt, amikor a fiatalabb odakerült, az idősebb jugoszlávfarkasölő volt, a fiatalabb pedig Káj, amíg kölyök volt a kicsi, nem volt gond, de amikor felnőtt ott is voltak harcok, sajnos néha vér is folyt, egymás ajkait harapták, volt, hogy csak úgy lehetett szétválasztani őket, hogy egy vödör hideg víz rájuk. De gondolom ez fajta és nevelés kérdése is :)
2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alice_L ***** válasza:
Szerintem kan mellé jobb ha szukat vesztek, a nagyapam kan vizslaja egy okos kedves kutya volt, de vele egyméretu fajtatarsait csak akkor viselte el ha azok felmosorongy pozba maradtak mozdulatlanul. Biztos ami tuti, jobb a békesség.
2012. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan már! Ha szukát veszel, akkor ivartalanitsd, amire nem mindenkinek van pénze, és sokan úgy gondolják, hogy na csak egyszer legyenek kölykeik, ami butaság - és sajnos sokan bele esnek ebbe a hitbe. Szeritnem vegyél nyugodtan mellé egy kis kant. Nekem egy határozott kanom van, és vettem mellé egy kiskutyát, mégsem bántották egymást. Ha az egyik kölyökként nő fel egy felnőtt kutyával , akkor nem lesz baj, egy vizslából egyébként is hiányzik az agresszió. Kant vegyél!
2012. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiút vegyél mellé
2017. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!