Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mutatnátok képet a keverék...

Mutatnátok képet a keverék kutyáitokról? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Azt szeretném kérni hogy linkeljetek keverék kutyáitokról képet és ha megtennétek alá írnátok hogyha tudható, milyen fajták keveréke ?:)

Olyan gyönyörű, különleges kutyák születnek és a menhelyek is tele vannak különlegesebbnél különlegesebb kutyákkal. Természetesen nem támogatom a "becsúszott" almokat nem is erről szól a kérdés csak kíváncsi vagyok hogy milyen kutyusokat hoz össze a sors :)


2012. szept. 15. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy milyen fajtákból vannak!:)


[link]


[link]



[link]


[link]



[link]

2012. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek*-*

Köszönöm a választ !:)

2012. szept. 15. 19:58
 3/19 anonim ***** válasza:

Anyukám kutyája. Mudi-skótjuhász keverék menhelyi kutya. De a fajtatiszta kutyák ugyanolyan különlegesek és szépek.

[link]

2012. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De jó kép:) Aranyos kutyus.

Természetesen ők is azok csak róluk tudom hogy néznek ki így nincs sok változatosság bennük hiszen ezt szeretnék elérni. A keverékekben sok különleges kutyit lehet látni. Mondom úgy hogy Tk-s Borderem van .:)

2012. szept. 15. 20:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor főleg nem értem miért mondod. A borderek olyan színesek tudnak lenni, hogy én szempihentetésnek a kennelek régebbi kiskutyáit szoktam nézegetni, hogy milyen érdekes a színűk. Mondom ezt úgy, hogy nem szeretem a bordert. És szerintem csak az mondja, hogy két fajtatiszta kutya egyforma, aki nem ért hozzá. Szerintem ordítóan hatalmas különbségek vannak minden kutya között.
2012. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem pincsi - x keverékem van:D Tehát a második fajta ismeretlen.


[link]


[link]


[link]


:))

2012. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell belekötni egy egyszerű kérdésbe. Nem lehetek kíváncsi érdekes, különleges keverékekre? Igen vannak egy adott fajtán belül is különbségek de én egyáltalán nem az ilyen típusú különlegességekre vagyok most kíváncsi.:)
2012. szept. 15. 20:31
 8/19 A kérdező kommentje:
kvittagirl , nagyon édes kutyus főleg ahogy vigyorog az utolsó képen :D
2012. szept. 15. 20:32
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem tacskó keverékem van:) de nem tudom milyen a másik kutya:D


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mármint csak annyit tudok,hogy tacskó van benne* :D
2012. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!