Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! Mi a baj?

SÜRGŐS! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Kiskutyám életrevaló és vidám volt azonban tegnap óta nem eszik (hiába hoztam neki a kedvencét Chappy-t) és NAGYON keveset iszik!Egész nap fekszik és szomorúan néz rám.Már melegítettem neki tejet, de rá sem néz..:(Itt elég meleg van mégis reszket! :( Amikor elmentem suliba nem köszönt el tőlem úgy mint a másik kölyök, hanem csak feküdt..Féltem!Valaki segítsen!!(Bocsi a helyesírási hibákért!!)

2012. szept. 17. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A chappy egy sz@r, a tejtől pedig hasmenést kapnak a kutyák. Hány hetesek, hány oltásuk van? Állatorvos mikor látta őket?
2012. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos!!
2012. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy vigyék el állatorvoshoz!
2012. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szuka?
2012. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen!Szuka!Féregtelenítve van és 2 oltása van!Akkor állatorvoshoz visszük ha holnapig nem javul meg! :(
2012. szept. 17. 19:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, már a frász kerülgetett, hogy oltatlan kölykökről van szó. Remélem nincs komoly baja, majd írd meg, hogy mi van vele.
2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Doki!
2012. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kihívtuk az orvost! :( Majd megkérdezem szüleimtől hogy mi az a betegség amit mondott..azt mondta viszont, hogy nem biztos hogy az de ha igen akkor nem biztos hogy túléli hiszen enni nem akar és inni sem nagyon..adott neki injekciókat és majd meglátjuk..ha nem lesz jobban akkor ma vagy holnap bevisszük a pápai állatorvosi rendelőbe...ott majd valószínű hogy kap infúziót, hiszen a kiszáradástól is félni kell! :( Szomorú vagyok...
2012. szept. 18. 15:09
 9/13 anonim válasza:
Nekünk méh gyulladással volt ez. mi lett?
2012. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még semmit nem tudunk...már a rendelőbe nem tudunk menni a doki meg nem tud mit csinálni! :( Itatunk vele kamiláát ami a gyomrát nyugtatja de semmi hatása...a vizet is kihényja..mit csináljak MOST?
2012. szept. 18. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!