Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett vele, aggódnom...

Mi történhetett vele, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Ma játék közben a hátsó lába valahogy kifrdult vagy félre lépett nem láttam pontosan olyan gyorsan történt.

4 hónapos kutyus németjuhász.

Akkor hirtelen megált és félre vonult de ugy hogy sántitott a lábára viszont semmi hangot nyüszitést nem adott ki.

Most megint ugrált és meg akarta vakarni magát de egy nagyot nyüszitett, majd elrohant.. mintha roszul ült volna le vagy nem tom. utána pár másodpercig mintha "kinja lett volna" láttam rajta, nem nyüszitett csak látszott rajta. Mi történhetett a lábával gondolom ha törés lett volna nem birna rá állni sem.


2009. júl. 31. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem hogy utána pár percig még sántitott és... láttam hogy baj van, utána már nem sántított de ez a leüléses dolognál megilyedtem. minden oknélkül mint akinek kifordul a "karja".
2009. júl. 31. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz mindenképp vidd el, nekem is németjuhászom van, nem lehet hogy diszplázos? rockynak amikor nőtt nagyon fájt a lába, de ilyen nem történt, ő mutatta nekem felemelte hogy fáj, és nyüszögött. egy amerikai kalcium tabi,amit majd fél évig szedett, és rendszeres vitamin koktél és kalcium injekció segitett neki. fontos hogy lássa doki pláne hogy kifordult a lába, nehogy valami baj legyen ez komoly dolog.
2009. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tipp: Írj vagy 5 orvosnak ha bármi efféle kérdésed van vagy aggodalmad, legalább 3 válaszol.Próbáld meg!

Írogasd be h állatorovos. És írj egy szöveget amiben leírod a késdést azt mentsd el h ne keljen mindíg újra írnod aztán csak be kell másolgatni a különboző állatorvosok e-mailjára.

Nemtudok többet segíani, én mindig ezt csinálom és beválik.

Vagy csak vidd orvoshoz de lehet h az pénzbe kerül.

2009. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hogy diszpláziás nem tudom, eddig semmi baja nem volt.. csak ahogy labdáztunk beléptem elé majd.. felesett és sztem rosszul esett meghuzódhatott a lába, vagy izület... elvégre ilyenkor még nagyon lazák, mindenesetre most hétvégén megfigyelem majd a lábát hogy helyrejött e.

Sajnos az állatorvoshoz, Ő sem tudna mit mondani elvégre nem lát bele.

A diszplázia szürésre sztem.

Na remélem hogy nem lesz baja.

Köszönöm mindenkinek azért

2009. júl. 31. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival mert lehet inszalag húzódás/szakadás is. Nekünk szinte semmi nem látszott rajta csak néha pár percig sántított és a végén 30.000Ft volt a műtét. (ez szombat este történt, hétfőn vittük dokihoz Ő mondta, hogy szerinte inszalag szakadás és kb: 1 hónap múlva volt a műtét) (bár Ő idősebb kutya volt).
2009. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a kutya csak muatatott fájdalamat ha mozgattad, vagy hozzáértél neki. Mert most reggel az enyém ugrál szaladgál mint a meszes.
2009. aug. 1. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meghúzódott egy kicsit a lába. Amikor valaki rosszul lép fáj egy pár percig a lába, de aztán elmúlik. Szerintem ha nem mutat már semmi fájdalmat akkor biztos elmúlt neki.
2009. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!