Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Primavet Kisállat-Rendelőint...

A Primavet Kisállat-Rendelőintézetről szeretnék megtudni pár információt. A 1152 Budapest, Rákos út 60. alatt található. Mennyire jók ott az orvosok? Milyen árakkal dolgoznak? Stb. Akinek van tapasztalata nyugodtan írja le :D

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy kutyák kategóriában van a kérdés, de hátha attól még segít az én tapasztalatom is!

Nyuszimnak hasmenése volt, nagyon fájt a pocakja, természetesen szombat délben, amikor a mi állatorvosunknak vége a rendelésének, és csak vasárnap este van legközelebb. Addig persze nem várhattam, így elvittem a rákos útra a primavetbe. 2 ültünk a váróban (mellesleg közben nekem is 38 fokos lázam volt), nyuszinak fájt a hasa, kicsi hordózójából ki se vehettem ölbe, mert tele volt kutyákkal a váró. Mindezt még nem is bántam volna, mert hát előfordul, hogy rosszkor jöttünk, és nincs bent annyi orvos stb. Aztán végre valahára behívtak. Egy nő volt az állatorvos, akinél voltunk. Megmérte a nyuszó lázát, és kapott egy antibiotikum injekciót. Ezért fizettem 4000 Ft-ot, és azt figyeltem, hogy arra nem vette a fáradságot, hogy kinyomja a levegőt a fecskendőből... Ezek után mondták, hogy vissza kell mennünk másnap és harmadnap is egy-egy szuriért. Megkérdeztem, mennyibe fog kerülni, azt mondta 1000 Ft szurinként. Ennek ellenére mindkét nap 2000-2000 Ft-ot kért el (ugyanaz a nő). Szintén levegős fecskendő, és a legkevésbé sem éreztük, hogy érdekelne bárkit is, hogy mi ott vagyunk.

Szóval egy hasmenésért összességében 8000 Ft-ot fizettem ki, és még rossz élményeket is szereztem mellé.


Aztán sajnálatos módon 2 héttel később megint hasmenése lett a nyuszómnak, de ekkor már a saját dokinkhoz mentünk. Itt 1000 Ft-ot kértek el szurinként, tehát összesen 3000 Ft-ot fizettem ki a 3 nap alatt. Emellé kaptunk még probiotikumot, amit otthon meg kellett vele itatni, kinyomták a fecskendőből a felesleges levegőt, SŐT fertőtlenítették a nyuszómat is ott, ahol beleszúrták a tűt, még mielőtt megszúrták volna!!

Közben a doki nagyon kedves (máskor is mindig idehoztuk a nyuszit egyébként), látszik rajta, hogy szereti az állatokat! (anno amikor a hullámos papagájom volt beteg, ingyen adta oda a gyógyszert, mert mondta, hogy ő se fizetett érte, hanem kapta egy állatorvos ismerősétől)

Szóval szerintem ez sok mindent elmond.


Remélem, segíthettem, de lehet, hogy másoktól jobb tapasztalatot fogsz kapni :)

2012. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok évvel ezelőtt ott műtötték a kutyámat dysplasia-val, majd közölték, hogy a műtét után a saját lábán mehet haza a kutya... :-O
2012. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ miert akarod odavinni a kutyadat v.macskadat.Nekünk agaraink vannak,versenyeznek tehät ha izom,csont,izület problema van,akkor ök a legjobbak! Azon belül is a Zsoldos doktor ur! A többi "reszüket" nem tudom,nincs tapasztalatom de ezeket a bajainkat,izomszakadas,inszalagszakadas,töres mind szuperül megcsinalta.Nem olcso de ezek nagy mütetek voltak.
2012. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "öreg" dokikat (Kendik, Bánfi, Zsoldos doki) bátran merem ajánlani, ők nagyon értik a dolgukat. A kisállatos doktornőre már többektől hallottam panaszt, de nála még sose jártunk...
2012. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én kb 6 éve járok oda...eddig semmi panaszom, már az esetek nagy részében nem is fizetek :)max a labor vizsgálatért vagy az oltásokért. Mi is egy csonttörés kapcsán kerültünk oda és Zsoldos doki úgy össze rakta a kutyát, hogy azóta nem is sántít pedig elötte 2 másik helyen nem vállalták a műtétet.

Most az akupunktúrás orvosnál is voltunk nálunk és elképesztően jó pedig eddig nem hittem igazán benne



Csak mellékesen jegyzem meg, hogy ha csak nem közvetlen véráramba injekcióznak akkor nem kell figyelni a légbuborékra, az ilyen jellegű antibiotikumos oltások szöveti oltások így nem kerűlhet a véráramba levegő.

2012. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy ennél az injekciónál nem számít, de mások mégis megcsinálják, és nekem szimplán a nemtörődömséget sugározta ennek az elmulasztása.
2012. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Kutyusról van szó, csivaváról. Konkrétan nincs baja, csak most költöztem ide és szeretek felkészülni a váratlan dolgokra. Eddig bélgyulladása volt kétszer, valamit összeszedett:S

Az elsôhôz az lenne a kérdésem, hogy te hova jársz?:) Ki az orvosod?

2012. szept. 24. 10:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Dr. "S" Állatorvosi rendelő

Dr. Héthársi Zoltánhoz

1158 Hősök útja 3/A


Kutyával (Yorki) is hozzá járunk mindig is (13 éve), és vele is mindig minden rendben volt.

2012. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma voltam a primavetben, mert a kutyusom pár napja megkergetett egy mókust és az egyik körme betört, de annyira fájt neki, hogy teljesen magába fordult és nem járkált, csak feküdt. Ezért mivel ez volt a legközelebb elvittem, de többet nem megyünk oda.

Nagyon kedvtelenek voltak az ott dolgozók, semmi kedvesség. 5 percet voltam bent amíg levágták a körmét és bekötötték. Ezért elkértek 6000 Ft-ot :DDDDDD vicc.

2012. okt. 4. 18:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Én szóltam :) Próbáld meg azt a dokit, akit írtam, jobb érzéssel fogtok kijönni!

2012. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!