Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS a kutya tartósítószeres...

SOS a kutya tartósítószeres tasakot evett! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma reggelire egy kínai holdsütit vagy mit akartam enni, amiben vannak ilyen kis tasakok, és apró bogyókkal van tele, ha jól tudom tartósítószert tartalmaznak. A csomagolás elég nehezen jött szét, és mikor sikerült széttépni, már csak azt láttam, hogy a kutya eszik valamit, és mire lefogtam (nem telt el sok idő) már le is nyelte. Elvigyem dokihoz?

2012. szept. 30. 10:35
 1/4 Ilyent ***** válasza:
0%

És szerinted a doki mit fog csinálni???

Kimossa a gyomrát???

Semmi baja nem lesz.

2012. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha baja lesz tőle, igenis ki kell mosni a gyomrát... köszönöm a kultúrált választ -.-
2012. szept. 30. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok ilyen nedvszívó bogyók. Egyszer beletettem őket vízbe, és szétdurrantak. Gondolom már a szájában kipattogtak, de nem tudom milyen anyagból készülnek, lehet, így biztos, ami biztos, hívj fel egy dokit.
2012. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a doki most még úgyse rendel, szóval várok egy kicsit. most még semmit nem reagált, még próbálok utánanézni kicsit más oldalakon, ha egy két óra múlva lesz vele valami, akkor felhívom a doktort =/
2012. szept. 30. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!