Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnét lehet kutyát örökbefoga...

Honnét lehet kutyát örökbefogadni ingyen?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a legtöbb menhelyen/telepen kérnek pár ezret, van ahol 2000 Ft-ot (Illatos út), van ahol 8000 Ft (Rex). Engem olyan hely érdekelne, ahol teljesen ingyen lehet elhozni kutyát kölcsönös szimpátia esetén.
2009. aug. 5. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Miért, nincs 2-8ezer forintod egy kutyára?
2009. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
nézz szét a www.haziallat.hu n .ott vannak ingyen elvihető kutyusok
2009. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha ennyi pénzed nincs,akkor hogy fogod etetni? Meg ápolni?

Egyébként meg akkor magászemélyek hirdetését keresd.

2009. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Fajtamentőknél esetleg, de lehet hogy támogatást ők is kérnek, vagy ideiglenes befogadótol. De szerintem 2ezer forint vagy egy 10 kg-s táp nem nagy ár egy kutyusért, főleg hogy így segítesz egy kicsit más kutyákon is..
2009. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
hirlapokból,bazárból ujságokból ajándékba adnánk rovatban.ők háznál születnek (többsége)hát már bocsánat de én se adnék keverék kutyáért 8eft-ot!vagy hirdesd meg neten,hogy kutyát örökbe fogadnál.itt egyik rovatban valaki yorkit szeretett volna elajándékozni
2009. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Az ingyen elvihető kutyák általában nem oltottak és féreghajtottak és főként nem ivartalanítottak. A menhelyi adományért cserébe a legtöbb helyen ivartalanított, oltott, féreghajtott és chipezett kutyát kapsz. Ezeknek az ára több, mint 50 e ft lenne. Szerintem megéri!
2009. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
ha menhelyből tényleg oltott,chipezett,féreghajtott kutyát kapsz ráadásul ivartalanitottat netán fajtatisztát megéri a 8e érte!de kis korcs semmi nélküliért nem,igy akartam mondani!
2009. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
A "korcs" nagyon degradáló kifejezés, szerintem nem hagyhatja el állatbarát száját. Egy menhelyen nem a kutya fajtája az első, egyenrangúak a keverék és fajtatiszta kutyák is. Mindegyiket megilleti az ellátás, az oltás, féreghajtás, ivartalanítás (főként a fajtatisztákat!) és a chip. Ezért mindegyik kutya kb. 50 e ft-nyi fontos dologban részesült az ellátásukon felül. Ezért minden keveék és fajtatiszta menhelyi kutya megéri minimum a 8 e ft-ot. Az örökbefogadók, akik látják, hogy mennyit tesz az adott menhely a kutyákért, többségében 20-30-40 e forintot adnak az örökbefogadás alkalmával és a továbiakban is támogatni szokták a menhelyet.
2009. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Noéról ingyen lehet örökbe fogadni.
2009. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
kisszivem én tudom mi megy a menhelyen!Te hol élsz?Milyen 50e ft?be se oltatják őket rendesen!kutyatápról szinte nem hallottak és sok kutya olyan sovány mint a kisujjam.dolgoztam is és ismerőseim is dolgoztak.Már több kutyát is hoztunk ki és mind beteg lett és tele is volt féreggel.a chip az pedig egy azonositókártya!gazdis kutyáknak van.a menhelyen nem fogják telechipezni.sajnos ez ma Magyarország.elég szomoru....
2009. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!