Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik panellakásba?

Milyen kutya illik panellakásba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! 12 éves lány vagyok panellakásban lakunk.. Elég mozgékony vagyok.. Naponta háromszor tudnám vinni sétálni a kutyust és van egy kisbaba is nálunk.. Vagyis nem lenne jó ha agreszív lenne és szerintetek ez a kutyus illik lakásba: [link]

#Kutya.Lakásban.
2012. okt. 9. 17:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És nagyon sokat játszanék vele. :) :D
2012. okt. 9. 17:20
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
valami kicsi patkányzó kutya, ha már mindenképpen kell. A yorkshire terriert kerülném...
2012. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Semmilyen. Főleg, ha kis baba is van.
2012. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Semmilyen! A kutya nem a lakásba való! Szerintem ez állatkínzás... Egy kutya nem érzi jól magát a 4 fal között.
2012. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2012. okt. 9. 17:27
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Uszkár
2012. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

ugyanmár... ha valóban lemozgatod, lefoglalod, és rutinosan veszitek a baba témát, nem lesz gond.

jó ötlet, hogy menhelyi kutyában gondolkodsz (kisebb alapítványoknál, vagy önkéntesnél esetleg behatóbban ismerik az adott kutyust) de a linken lévő picurt nem ajánlom, a staffi és a tacsi is makacs, önfejű kutya, jófejek, de erős, határozott fellépést igényelnek többnyire. vmi simulékonyabb, kisebb mozgásigényű kutyust keress, de ne aggódj, jó sora lesz. :)

2012. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Mint azt sokszor elmondtam.. Magyarországon sokkal jobb a kutyáknak lakásban.. Miért ? Mert ha van kert akkor oda van bezárva a kutya élete végéig.. Ez az esetek 80%ban igaz kb.. Én kertesbe lakom de a kutyák bent vannak velem a szobámba.. Szeretnek is itt lenni.. Szóval elég mesze van az állatkínzástól..
2012. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Buta válaszok után írok értelmeset is. Ez a kutya egy tündér:) Nagyon aranyos, termetre sem túl nagy. Én azért javasolnám, hogy vidd majd el kutyasuliba, mert még fiatal vagy, jó ha megtanulod, hogy hogyan neveld megfelelőképpen a kutyát. Megkérdezném a menhelyet vagy az ideiglenes befogadót, hogy szerinte megfelelne-e a kutya lakásba, baba mellé illetve ha nem, akkor milyen kutyát ajánlanának.
2012. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Én nem értek az előzőekkel egyet. Bármilyen kutya jól érezheti magát lakásban, ha megfelelően nevelték, jól szocializált, és valóban biztosítod számára a megfelelő mozgást. Az általad belinkelt kutyát nem igazán ajánlom, azt írják, amstaff keverék, nem biztos, hogy első kutyának egy kislánynak megfelelő lenne. Ha a szüleid megengedik, és nem aggódnak a baba miatt, egy kisebb testű kutyussal szerintem jól kijönnél.
2012. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!