Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver kutya közösség...

Golden retriver kutya közösséget/játszó társat keresek egy 4 hónapos fajtatiszta kan kutyám mellé időnkénti szocializálóás, közös hancúrozás céljából. Ha esetleg itt nem, akkor hol találhatnék kifejezetten ilyen "kutyatárskereső" oldalt/helyet?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha nem Golden-retriver, csak hozzá hasonló korú kutya legyen. Bármilyen megoldás érdekel. Kutyus jöhet hozzám. Az én kutyám megy hozzá. (kertes ház a 22 kerületben.)
2012. okt. 10. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö... mi a baj a nagyobb kutyákkal? Szocializálódni velük is tud. Esetleg sétáltathatnád és kereshetnél kutyás társaságot.

A XXII. kerületben ajánlom az Ebgondolat kutyaiskola kölyökoviját, ott tud találkozni és játszani hasonló korú kutyusokkal.

Én is XXII. kerületi vagyok, ha gondolod megírom, hova szoktunk járni esténként kutyázni. Feltéve, ha nem probléma, hogy nem mindig van pont 4 hónapos kutya velünk...

2012. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vinném mindenféle korú és méretű kutyák társaságába, szokja meg őket is, ne csak a saját korosztályát.

A környéketeken amúgy senki nem sétáltat kutyát, meg nincs kutyaovi?

2012. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:

A XXII.kerületben és is az Ebgondolat kutya óvodáját ajánlom. Ott szocializálódhat, játszhat a többi kölyökkel és biztos lesz olyan gazdi is aki szintén a környékről jön és találkozhattok sulin kívűl is.

Ráadásul nagyon jó móka, és mindketten sokat tanulhattok.

2012. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Ez az "Ebgondolat" sokat segített. Tök jó, hogy itt van 5 percre. :) Vasárnap már viszem is a kölyökkutya játszóparkra.
2012. okt. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!