Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás könyveket...

Milyen kutyás könyveket ajánlanátok az én esetemben?

Figyelt kérdés

Saját kutyám még nem volt, de egy doberman keverék mellett nőttem fel. 15 évig volt velünk, én foglalkoztam vele, én vittem a Népszigeti kutyasuliba, én sétáltattam, és tanítottam neki mindent. De szerintem nem én voltam a falkavezér a szemében, habár soha nem volt vele gond, hallgatott rám, sokszor meg is védett. Ezenkívül elég sok kutyás helyre járok. Most viszont nagyobb fába vágom a fejszém, egy 40 kilós amerikai bulldog szuka (ivartalanított) fog hozzám kerülni egy ismerőstől. Ők is befogadták, nem tudnak sokat a múltjáról. Eddig nem volt vele gond.


Milyen kutyás könyveket ajánlanátok?


2012. okt. 12. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jane Fennel Tanuljunk meg kutyául.

Klikk.


Ha a népszigetit ismered akkor meny el vele oda ha van rá pénzed annál többet egyik könyv se segít. :) Nekem 2ambull kanom van 1 3meg 1 10hónapos Velük is oda megyünk.

2012. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, fogok vele menni, csak addig is, szeretnék egy kicsit olvasni :)
2012. okt. 12. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Cesar Millan-es könyvek is jók. :). Ha esetleg kicsit tudományosabban is érdekel a dolog akkor. Miklósi Ádám a kutya viselkedése evolúciója és kogníciója is érdekes lehet még.
2012. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig felírtam, amit az első válaszoló mondott, és a Neked Ugatok, Korom Gábortól. Ez is hasznos lehet? Láttam a a kisvideót a neten, abból rengeteg hasznos tanácsot kaptam.
2012. okt. 12. 11:22
 5/12 anonim ***** válasza:
A neked ugatok nagyon jó. azt is ajánlom :D amúgy eddig az összes válaszoló én vagyok.. :D
2012. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még Jan Fennel - Kutyapszichológia c. könyvét ajánlom. Falkavezérségről szól, konkrét példákkal :)
2012. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja, nem is vettem észre :D


Esetleg értesz a számteches dolgokhoz is? Az egyik könyvet ebookban szedtem le, pdf fájl, és nem tudom megnyitni :)

2012. okt. 12. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs e-bookom bocsi. A Kutyapszichologíát kerestem könyvesboltban de még nem láttam Sehol :(
2012. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyapszichológia elvileg megvan otthon pdf file-ban.

Ha így van és adtok egy e-mail címet, átküldöm szívesen.

Nekem is úgy lett kinyomtatva és lespirálozva, boltban én sem találtam meg.

2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem Cesar és Fenell könyve van meg,ezek jók, nekem is pdf-ben van,amit úgy tudsz megnyitni,hogy leszedsz hozzá egy Adobe Reader-t . pl innen: [link]

Amiket írtatok könyvek azoknak meg én is utána nézek :)

2012. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!