Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet bármi baja? Furcsa...

Sippara kérdése:

Lehet bármi baja? Furcsa hányás, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma reggel hányt a kutyám, amivel nem lenne baj, nagy ritkán szokott egyszer-egyszer hányni, de általában fehér/sárga habosat, a ma reggeli viszont barna volt. Nem alvadt véres volt, inkább habos olvasztott tejcsokira hasonlított (bocs a hasonlatért :)).

Szombat van, a dokink nem dolgozik, és mivel azóta nem hányt, az étvágya, kedve rendben van (most jöttünk vissza sétáról), nem hívnám a mobilján, a kiképzője pedig külföldön van a hétvégén, így senkitől nem tudtam érdeklődni...


2012. okt. 13. 15:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és az adatok:

11 hónapos ivaros husky keverék kan, dog chowt eszik, néha hússal, csonttal, zöldséggel kiegészítve, de az utóbbi 4 napban egyiket sem kapott, semmi változás nem volt az életében az utóbbi időben, nem evett fel semmit a földről séta közben.

2012. okt. 13. 15:23
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta nem hányt, és a kutya sem tűnik betegnek, akkor szerintem ne aggódj. Persze azért figyeld, de én azt tudom elképzelni, hogy a séta alatt benyalt valamit.
2012. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!