Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó állatorvost keresek...

Mesi.mico kérdése:

Olcsó állatorvost keresek Bp-en. Egyáltalán van ilyen? Oltás, ivartalanítás és chipesítés miatt kellene.

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Na most, mi az olcsó?

A miénk 3500-ért chippel, 4000-8000 között olt, attól függ mi kell. Az ivartalanítás meg súly függő, nálunk a kistestű 10-től a közepes 15-től a nagytesű 20-tól van.

Egyébként korrekt, rendes orvosok. Nem csak beadnak mindenfélét, hanem megkérdezik, hogy beadhatják-e, és rendesen tájékoztatnak az árról.

2012. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért egy dolgot ne felejtsünk el. Az olcsó húsnak híg a leve mondás itt elég fontos. Orvosnál csak az árat ne nézzük ha lehet. Az enyém nem olcsó nem is a legdrágább.. vagy 6kutyánkat hordtuk ide.. Nem bántam meg hogy nem kerestem olcsóbbat.
2012. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oltás és chipelés miatt lehet szempont, hogy olcsó legyen, az ivartalanításnál már azért fontosabb az, hogy jó is legyen!
2012. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak olyannal műttetem a kutyám, akiben megbizom, még ha máshol van olcsóbb is. Chipezni csak egyszer kell, oltatni is évente. most pár ezer forintért minek elmenni máshoz. Ráadásul amit az egyiken spórolsz, elköltöd benzinre mig eljutsz a másikhoz.
2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Zöld Zebránál most ivartalanítási akció van december 2-ig, de gondolom nem árt hamarabb bejelentkezni.

[link]

2012. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Az én dokim ugyan nem budapesti, de még így is jobban megéri kimenni hozzá - benzinpénzzel együtt is olcsóbb, mint a budapesti dokik...


Biatorbágyon rendel, Dr. Soós Ferenc (az elérhetőségét megtalálod a gugliban).


Nagyon jó orvos, egyszerűen nem ismerek nála jobbat...:)

(Pedig sajnos elég sokat végigjártam, mire őt megismertük...)


A sima vizit ingyenes (más dokinál 1000-5000 ft szokott lenni)

Ha nála ivartalaníttatsz, a chipet ingyen ülteti be, é az ivartalaníttatás amúgy is olcsó.

(4 kutyámat /3 szuka 1 kan/ és 3 cicámat /2 nőstény 1 kandúr/ ivartalaníttattam nála, és egyiküknek még a köldöksérvét is megműtötte, soha semmilyen komplikáció nem lépett fel, még hányni sem hánytak, gyorsan felépültek. A varratszedés is ingyenes.)


Mindemellett kedves is, általában kérdezni sem kell, és mondja, mit miért csinál, de ha meg is kérdezed, azt imádja...:D

Igazán szívből csinálja, amit csinál, egyáltalán nem a pénzért.

Viszont mivel ennyire jó, rengetegen járnak hozzá, így mégis jól keres.:)


Ja, az oltás 500-2500 forint szokott lenni, attól függ milyen.

(Nekem a 2500 akkor volt, amikor egyszerre kettőt adott be.)



De olyan is volt már, hogy talált sérült kutyát vittem hozzá, és ingyen látta el. (Más állatvédők is viszik hozzá a találmányaikat...:))



Biatorbágyot meg ha megnézed a gugliban, egész könnyen megközelíthető autóval, a volán pedig ott tesz ki szinte az ajtó előtt. (A főúton van, nem kell kis utcákban kanyarogni.)



Szóval tényleg jó, és dokiknál szerintem egyáltalán nem igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve...

Ismerek drága és sz.r dokikat, olcsó és sz.r dokikat, jó és aggódó gazdag gazdákat jól lehúzó dokikat...

Meg vannak a szívvel-lélekkel dolgozó igazi állatorvosok... sajnos belőlük elég kevés van.

2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki időt fordított a kommentekre!

De külön köszönöm szépen, aki a biatorbágyi orvost ajánlotta. Szerencsére pont nincs túl messze, és Bia amúgy is a szívügyem, mert a gyerekkorom nyarait mind ott töltöttem... :-)

2012. okt. 24. 17:03
 8/8 anonim válasza:

Én szívből ajánlom Dr. Lakatos Tibort, ő az Esztergomi állatkórházban dolgozik, nagyon türelmes és szerintem végtelenül alapos szakember. Van neki saját rendelője Únyon, én oda viszem inkább a kutyámat Csolnokról. Minden állatorvos a környéken lemondott róla , ő lelkiismeretesen kezelte hetekig, visszamentem infire még pénzt se vett el csak a gyógyszerre. Megmenekültünk szerencsére azóta is csak hozza járok.

honlapja: [link]

2013. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!